کارگاه آموزشی کارگزاران استان خوزستان برگزار شد

کارگاه آموزشی کارگزاران استان خوزستان برگزار شد

کارگاه آموزشی آشنایی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر با قوانین مالیاتی و تامین اجتماعی با حضور مدیرکل محترم آموزش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان خوزستان، کارگاه آموزشی آشنایی کارگزاران صندوق با قوانین مالیاتی و ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی با همکاری موسسه دانش افزایی مهر و با حضور رضا محمودی درخش مدیر کل محترم آموزش، حسین جعفرخادم مدیر استان و کارگزاران در محل تالار مهر دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید چمران اهواز برگزار شد.

حسین جعفرخادم مدیر صندوق در استان در این نشست ضمن خوش آمدگویی به مدعوین گفت: این کارگاه آموزشی در راستای توانمندسازی کارگزاران ارجمند و شفافیت فعالیتهای مالی، اجرای دقیق قوانین مالیات و تامین اجتماعی در دفاتر کارگزاری صندوق و بهره‌مند شدن آنها از بخشودگی‌های مندرج در قوانین برگزار شده است.

آموزش، یکی از ارکان مهم و حیاتی

در ادامه رضا محمودی درخش مدیر کل محترم آموزش نیز در جمع کارگزاران استان خوزستان نیز گفت: کارگزاران مدیران اجرایی صندوق در سطح روستاها هستند و آموزش یکی از ارکان مهم و حیاتی است که منجر به رشد و تعالی آنان در مسیر توسعه و دستیابی به اهداف می شود، بر همین اساس اقدام به نیازسنجی آموزشی کردیم و علاوه بر پیش بینی دوره‌های آموزشی کاربردی در سایت نیکزی، دوره‌های آموزشی آشنایی با قوانین مالیاتی و تامین اجتماعی را با دعوت از اساتید برجسته برای کارگزاران صندوق برگزار کردیم تا با آگاهی از تکالیف قانونی خود، نسبت به تنظیم اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر و با رعایت قوانین تامین اجتماعی در خصوص بیمه اجتماعی کارشناسان دفاتر کارگزاری، نگرانی نداشته باشند و در آینده نیز با جرایم مالیاتی و بیمه‌ای مواجه نشوند.

عباس علی‌یاری رئیس اداره بازرسی از دفاتر قانونی سازمان تامین اجتماعی استان خوزستان یکی از اساتید این کارگاه آموزشی بود که قوانین و مقررات بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی را برای کارگزاران صندوق تشریح کرد و گفت: پایبندی به قانون یکی از راههای موفقیت و سلامت کاری است که باعث پیشرفت و توسعه امور می‌شود و آگاهی از قوانین سازمان تامین اجتماعی یک امر ضروری است که رعایت ضوابط و قوانین، کاهش هزینه‌ها و عدم خسارت و جرایم بیمه‎ای را در پی خواهد داشت.

فرشته دارش کارشناس امور مالیاتی استان نیز یکی دیگر از اساتید حاضر در این کارگاه آموزشی بودند که مباحث و قوانین مالیاتی را برای کارگزاران صندوق تدریس کرد و در پایان به سوالات شرکت کنندگان در این دوره آموزشی پاسخ داد.

ارسال کننده: علی آقابیگی

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©