پوشش بیمه‌ای مددجویان مانع دریافت خدمات حمایتی کمیته امداد نیست

پوشش بیمه‌ای مددجویان مانع دریافت خدمات حمایتی کمیته امداد نیست

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره): عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مانع ارائه خدمات حمایتی برای مددجویان نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومي صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از استان سیستان و بلوچستان، امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی با سیدمهدی عبادی  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان و معاونین وی دیدار و گفتگو کرد.

عبادی با اشاره به اهمیت بیمه اجتماعی در آسایش و رفاه خانواده‌ها، گفت: بهره‌مندی خانواده‌ها از خدمات نظام در بهبود وضعیت معیشت خانواده‌ها و افزایش رضایتمندی آنان تاثیرگذار خواهد بود.

وی با استقبال از اختصاص بیشترین سهم طرح بیمه رایگان اقشار کم درآمد به استان سیستان و بلوچستان، گفت: با توجه به مشکلات معیشتی خانواده‌ها در مناطق کم برخوردار نظیر استان، این طرح تاثیر مطلوبی در افزایش ضریب پوشش بیمه اجتماعی و بهره مندی مردم استان از مزایای آن دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با اشاره به نگرانی مددجویان کمیته امداد در خصوص قطع خدمات حمایتی در صورت عضویت در صندوق بیمه اجتماعی، بیان داشت: مددجویان می‌توانند با عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از مزایای آن و خدمات حمایتی کمیته امداد برخوردار شوند.

شاقوزائی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با ارائه گزارشی از وضعیت بیمه اجتماعی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: کمیته امداد و صندوق بیمه اجتماعی دارای جامعه هدف مشترک هستند و همکاری و تعامل فیمابین در خدمات رسانی مطلوب به آنان که از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند، لازم و ضروری است.

وی با اشاره به راه اندازی سامانه اینترنتی استعلام وضعیت بیمه شدگان در جهت کاهش مراجعات مددجویان با هدف کاهش هزینه‌ها و پیشگیری از بیماری کرونا، افزود: با توجه به راه اندازی این سامانه و دسترسی مدیران و کارشناسان کمیته امداد، نیازی به مراجعه حضوری مددجویان به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و کارگزاری ها برای دریافت استعلام نیست.

 همچنین در این جلسه مدیر کل کمیته امداد استان از آمادگی آن نهاد برای معرفی صندوق و اطلاع رسانی از خدمات و مزایای بیمه اجتماعی در سطح استان خبر داد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©