کافه کارآفرینی عشایر شوش افتتاح شد

کافه کارآفرینی عشایر شوش افتتاح شد

کافه کارآفرینی عشایر شوش با حضور سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل یادمان شهدای فتح المبین شهرستان شوش افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر از استان خوزستان، کافه کارآفرینی عشایر شهرستان شوش در اولین روز هفته جهانی کارآفرینی با حضور محمود کریمی بیرانوند سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ارسلان غمگین مدیرکل تعاون کار استان، حسین جعفرخادم مدیر صندوق استان، فرماندار شوش و جمعی از مردم و مسئولین در محل یادمان شهدای فتح المبین برگزار شد.

محمود کریمی بیرانوند گفت: خادم مردم و کارآفرینانی هستیم که مشکلات اقتصادی و بیکاری مردم را مرتفع می کنند.این معاونت، خانه کارآفرینان است و ما وظیفه ای جز حمایت از آنها نداریم.

کریمی تاکید کرد: خبر خوب در دولت سیزدهم این است که از این پس، به جای این که منتظر بمانیم تا کارآفرینان برای صدور مجوز، رفع مشکلات و موانع خود، به سراغ ما بیایند، ما به دنبال آنها خواهیم رفت.

سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال افزود: تلاش می‌کنیم، کلمه توسعه کارآفرینی را با همه قدرت و با اقدامی جهادگونه تقویت کنیم.

لازم به توضیح است که این رویداد با هدف تقویت اقتصاد عشایر و روستاها در قالب اکوسیستم نوین کارآفرینی شهرستان برگزار و در حاشیه آن نمایشگاه صنایع دستی و فراورده های لبنی و دامی عشایر نیز دائر شد.

گفتنی است هفدهم تا بیست و سوم آبان ماه به عنوان هفته جهانی کارآفرینی نامگذاری شده است.

ارسال کننده: علی آقابیگی

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©