لزوم بسیج دستگاه‌های ذی‌ربط در اطلاع رسانی و تشویق مردم به عضویت در بیمه
بخشدار مرکزی فارس اعلام کرد؛

لزوم بسیج دستگاه‌های ذی‌ربط در اطلاع رسانی و تشویق مردم به عضویت در بیمه

بخشدار مرکزی فارس گفت: تمامی دستگاههای ذیربط نسبت به اطلاع رسانی و تشویق مردم به عضویت در صندوق اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر از  فارس، جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان جهرم به ریاست حاتمی بخشدار مرکزی و با حضور کمالی مدیر صندوق، مدیران جهاد کشاورزی، تعاون روستایی،کمیته امداد، بهزیستی، اداره امور عشایری، شورای شهر، نماینده اتاق اصناف  به همراه دهیاران و شوراهای اسلامی روستا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این دیدار حاتمی بخشدار مرکزی گفت: در راستای تحقق برنامه‌های دولت سیزدهم برای رسیدن به پوشش حداکثری بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در شهرستان،  نیاز است تمامی دستگاههای ذیربط نسبت به اطلاع رسانی و تشویق مردم به عضویت در صندوق اقدام نمایند.

در ادامه کمالی مدیر استان  ضمن تشکر از مجموعه فرمانداری جهرم جهت تشکیل ستاد راهبردی شهرستان با اشاره به اینکه شهرستان جهرم در سال گذشته رتبه سوم در استان را از نظر جذب مشمولین در استان به خود اختصاص داده است، خواستار استفاده دهیاران و شوراها از تمامی ظرفیتهای تبلیغاتی جهت بهره مندی قشر محروم و کم برخوردار روستایی وعشایری از خدمات صندوق شد.

وی ضمن برشمردن مزایای عضویت درصندوق و با اشاره به اینکه در راستای اجرای عدالت و رفاه اجتماعی و کمک به اقشار مولد کشاورز، روستایی و عشایر، دولت از طرف کارفرما دوبرابر حق بیمه این افراد را  پرداخت می‌کند، گفت: هیچگونه محدودیتی برای عضویت واجدین شرایط در شهرستان  وجود ندارد و تمامی کشاورزان غیر ساکن، روستائیان و عشایر و ساکنین شهرهای زیر بیست هزار نفر که بین ۱۸ تا ۵۰ سال سن دارند می توانند به عضویت صندوق درآیند و ازخدمات آن برخوردار شوند.

در ادامه روسای دستگاه‌های حاضرو تعدادی از از دهیاران درجلسه به ایراد سخنرانی کوتاه پرداختند که به دغدغه‌ها و سوالات آنان پاسخ مقتضی از طرف مدیر استان داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©