نشست تخصصی کارگزاران و کارشناسان استان خراسان رضوی برگزار شد

نشست تخصصی کارگزاران و کارشناسان استان خراسان رضوی برگزار شد

نشست تخصصی کارگزاران و کارشناسان استان خراسان رضوی با هدف آموزش تخصصی کارگزاران و کارشناسان استان در حوزه وصول حق بیمه و حساب های انفرادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از استان خراسان رضوی، نشست تخصصی کارگزاران و کارشناسان استان خراسان رضوی با هدف آموزش تخصصی کارگزاران و کارشناسان استان خراسان رضوی در حوزه وصول حق بیمه و حساب های انفرادی باحضور  مدیرکل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی برگزار شد.

 محمود کاظمی مدیر صندوق استان خراسان رضوی ضمن اشاره به آمارهای عملکردی استان ازکارگزاران خواست که مشارکت فعالی در دوره آموزشی داشته باشند.

وی افزود: طبق آمار در استان خراسان رضوی هزینه مخارج هر خانواده روستایی بیشتر از درآمد آن است که نشان از شرایط اقتصادی ضعیف مردم  استان دارد.

کاظمی در ادامه شهرستانهای پیشتاز در جذب بیمه شدگان را نام برد، به گفته او؛ شهرستان مشهد رتبه اول شهرستان نیشابور در رتبه دوم شهرستان تربت جام در رتبه سوم ، شهرستان سبزوار رتبه چهارم و شهرستان تربت حیدریه رتبه پنجم قرار دارند.

مدیر کل وصول حق بیمه و حساب های انفرادی در ادامه این نشست به ضمن اشاره به مشکلات مربوط به کارگزاران گفت: خدمت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر رسالتی است که خداوند توفیق آن را به ما و شما داده است و بیش از اینکه یک وظیفه اداری باشد یک تکلیف شرعی و اخلاقی است.

وی تاکید کرد: شرط اصلی موفقیت در صندوق بیمه اعتقاد و باور عمیق به این نکته است که ما خدمت بزرگ و مهمی را ارائه می‌دهیم.

در پایان این نشست از کارگزاران برتر استان تقدیر شد.

مدیر کل وصول حق بیمه و حساب های انفرادی بازرسی در روز دوم سفر از کارگزاران سه شهرستان مشهد، چناران و قوچان بازدید کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©