اهمیت توجه به پوشش بیمه‌ای مددجویان

اهمیت توجه به پوشش بیمه‌ای مددجویان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: اهمیت پوشش بیمه‌ای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) انکار ناپذیر است.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه سمنان، نشست مشترک مدیریت صندوق بیمه و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان در سالن کمیته امداد برگزار گردید.

در این نشست مدیر صندوق استان، ضمن تبریک میلاد امام حسن عسگری(ع) به تبیین اهداف صندوق پرداخت و بیمه مددجویان کمیته امداد را دارای اهمیت دانست وگفت: درحال حاضر 373 خانوار کمیته امداد در استان عضو صندوق بیمه روستائیان و عشایر هستند که کل حق بیمه آنان در سطح درآمدی دو توسط کمیته امداد پرداخت می‌شود و 834 نفر به دلایل مختلف از تفاهم نامه خارج شده‌اند که باید به این افراد اطلاع رسانی شود و چنانچه فرد عضو سایر صندوق‌های بیمه‌ای نیست برای بهرمندی از مزایای عضویت نزد صندوق بیمه روستائیان و عشایر، می‌تواند بیمه پردازی خود را تمدید نماید.

وی ادامه داد: هدف مشترک کمیته امداد و صندوق بیمه، کاهش آسیب‌های ناشی از فقر است که در سالهای گذشته تفاهم نامه‌ها و همکاریهای خوبی بین دو سازمان صورت گرفته و امیدواریم در سالهای آتی، تسهیلگری در خصوص عضویت جامعه هدف در صندوق بیمه ادامه داشته باشد.

درادامه علی بحیرایی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان، ضمن تشکر از توجه به مسئله بیمه مددجویان کمیته امداد لزوم پوشش بیمه‌ای مددجویان کمیته امداد را انکار ناپذیر دانست و به منظور معرفی افراد واجد شرایط به صندوق و تسهیلگری در امور مربوطه آمادگی خود را اعلام نمود.  

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©