اعضای بسیج با عضویت در صندوق بیمه اجتماعی از مزایای بازنشستگی بهره‌مند شوند
شاقوزائی اعلام کرد؛

اعضای بسیج با عضویت در صندوق بیمه اجتماعی از مزایای بازنشستگی بهره‌مند شوند

مدیرصندوق بیمه اجتماعی در سیستان و بلوچستان گفت: اعضای بسیج می‌توانند با عضویت در صندوق بیمه اجتماعی از مزایای بازنشستگی بهره‌مند شوند.

به گزارش روابط عمومي صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از استان سیستان و بلوچستان، امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، با تبریک هفته بسیج و ضرورت خدمت رسانی به بسیجیان، اظهار داشت: همه برادران و خواهران بسیجی 18 تا 50 سال می‌توانند برای ثبت نام و برخورداری از مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به نزدیکترین کارگزاری‌ صندوق در محل سکونت خود مراجعه نمایند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان بسیج را مظهری از شجاعت، ایثار و مقاومت عنوان کرد و بیان داشت: بسیجیان با ایمانی قوی و اراده ای استوار از انقلاب اسلامی پاسداری کردند و نشان دادند می‌توانند الگوی مناسبی برای مردم دیگر کشورها در حراست از میهن، آزادی و آرمانهایشان باشند.

شاقوزایی با اعلام آمادگی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی برای برگزاری میزخدمت در سطح استان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج جهت عضویت و ثبت نام بسیجیان گفت: بر اساس تفاهم‌نامه فی‌مابین سازمان بسیج مستضعفین و بنیاد تعاون با صندوق بیمه اجتماعی همه بسیجیان ساکن در مناطق روستایی و عشایری و شهرهای کوچک و بزرگ هم با ارائه معرفی‌نامه از پایگاه‌های مقاومت بسیج می‌توانند با عضویت در صندوق از مزایای آن ازجمله مستمری بازنشستگی بهره‌مند شوند.

وی مستمری ازکارافتادگی، مستمری فوت (بازماندگان) و امکان نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای بین سایر صندوقهای بیمه بازنشستگی را از دیگر مزایای صندوق عنوان کرد و افزود: این امر مهم نیازمند همکاری و معرفی صندوق توسط فرماندهان محترم بسیج شهرستانهای استان به جامعه بسیجیان سلحشور، گروههای جهادی و کارآفرین است.

ارسال کننده: احمد براهوئی نژاد

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©