بسیجیان فاقد بیمه برای بهره‌مندی از بیمه بازنشستگی به کارگزاری‌ها مراجعه کنند

بسیجیان فاقد بیمه برای بهره‌مندی از بیمه بازنشستگی به کارگزاری‌ها مراجعه کنند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان گفت: بسیجیان فاقد بیمه برای بهره‌مندی از مزایای بیمه‌ای اعم از بازنشستگی به کارگزاری‌ها مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومي صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از سیستان و بلوچستان، امان‌اله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، در مصاحبه با واحد خبر شبکه استانی هامون ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: تفاهمنامه همکاری مشترک فی‌مابین صندوق بیمه اجتماعی و بسیج مستضعفین و بنیاد تعاون سپاه فرصت خوبی برای بهره‌مندی همه برادران و خواهران بسیجی 18 تا 50 سال از مزایای ارزشمند صندوق فراهم نموده است.

وی افزود: کلیه اعضای بسیج در همه مناطق استان (روستایی ، عشایری و حتی شهری) و همچنین بسیجیان فعال در حوزه های اشتغالزایی، مشاغل خانگی و کارآفرینی می‌توانند با ارائه معرفی‌نامه از پایگاه مقاومت بسیج با همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی و یک قطعه عکس برای ثبت نام به نزدیکترین کارگزاری صندوق مراجعه نمایند.

شاقوزایی با بیان اینکه بسیجیان سلحشور برخواسته از بطن جامعه و مردم، شایسته بهترین خدمات هستند، گفت: هفته بسیج فرصت مغتنمی برای تجلیل از این بزرگواران و گرامیداشت یاد و خاطره جانفشانی‌ها و ایثارگری آنان است که در راه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و امنیت میهن تلاش می‌کنند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: بسیجیان با عضویت در صندوق امکان بهره‌مندی از مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی، مستمری فوت (بازماندگان) و امکان نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای بین این صندوق و سایر صندوقهای بازنشستگی را خواهند داشت.

ارسال کننده: احمد براهوئی‌نژاد

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©