بیمه مشوقی بر ماندگاری و پایداری روستاها است

بیمه مشوقی بر ماندگاری و پایداری روستاها است

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را یکی از مشوق‌های ماندگاری و پایداری روستاها دانست.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر از استان یزد، جلسه هم اندیشی بخش مرکزی بافق با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، بخشدار مرکزی بافق، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی در سالن شهید محمدتقی فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گفت: صندوق بیمه روستاییان و عشایر موضوعی است که در قانون برنامه به آن تاکید شده و علاوه برآن دولت نیز بر این باور است که یکی از مدلهای توسعه‌، حفظ حیات و صیانت از روستا بیمه شدن روستاییان و عشایر است.

زارع رشکوییه با اشاره به رضایتمندی جامعه هدف از خدمات صندوق گفت: بیمه نوعی سرمایه گذاری و مشوقی است برای اینکه افراد در روستا بمانند تا خدمات صندوق بیمه اجتماعی را دریافت کنند و  باید مسئله بیمه در استان ما به صورت جدی دنبال ‌شود .

وی درپایان گفت: به دلیل اهمیت مسئله بیمه از بخشدار،  دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی درخواست میکنم تا نسبت به معرفی و تشویق روستاییان بر استفاده از مزایای صندوق مذکور اهتمام ورزند .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©