تحقق عدالت اجتماعی به اقدام و عمل است نه شعار
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی اعلام کرد؛

تحقق عدالت اجتماعی به اقدام و عمل است نه شعار

اولین جلسه شورای مدیران صندوق بیمه اجتماعی با حضور کارشناسان استانی و ستادی در سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، بیت‌اله برقراری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی در این جلسه با بیان اینکه خدمت در این صندوق یک فرصت مغتنم است، گفت: نکته بسیار مهم و اساسی این است که از فرصتها استفاده کنیم و کاری که برای جامعه هدف روستایی و عشایر انجام می‌دهیم را به عنوان یک کار عظیم و آرمانی تلقی کنیم، اگر این فکر و ایده در اذهان ما جاری باشد قطعا خداوند نیز به ما برکت خواهد داد.

وی با تاکید بر اینکه در اینجا باید دغدغه تلاش و خدمت داشته باشیم، اعلام کرد از هرکسی که فکر و ایده‌ای درخصوص خدمات به جامعه هدف دارد استقبال می‌کنیم.

برقراری افزود: معیارهای بنده برای کار، تلاش، فساد ستیزی، کارآمدی و شفاف سازی است که برآمده از گفتمان دینی ما و مورد تاکید ریاست جمهوری و مقام عالی وزارت است.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی با اشاره به موضوع عدالت اجتماعی که مورد تاکید رئیس جمهور و مقام عالی وزارت است، گفت: عدالت اجتماعی فقط با شعار اجرا و عملیاتی نمی‌شود، بلکه اقدام عمل موثر است و به امید خدا مولفه‌های آن در همین صندوق عملیاتی خواهد شد، به معنای دیگر اگر بتوانیم در همین صندوق به جامعه هدفمان خوب خدمت کنیم و پوشش بیمه‌ای خوبی داشته باشیم می‌توانیم به گسترش بیمه و عدالت اجتماعی برسیم.

برقراری در ادامه به مدیران استانی توصیه کرد با جدیت و روحیه انقلابی کار و خدمت کنند، نقاط قوت، چالش‌ها و برنامه‌های خود را برطبق زمان بندی و براساس برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ارائه کنند.

وی افزود: ویژگی یک مدیر خوب این است که بتواند در کنار موانع و مشکلات ضمن بهره‌گیری از راهکار علمی تحول ایجاد کند نه اینکه فقط مسئله را بیان کرده و برای آن هیچ دیدگاه و راهکاری ارائه نداشته باشد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی جامعه هدف صندوق بیمه اجتماعی را که شامل کشاورزان، روستاییان و عشایر است، را بسیار ارزشمند دانست؛ چرا که آنها نیروی مولد کشور، عامل توسعه پایدار کشور و تامین کننده امنیت اقتصادی و غذایی کشور هستند و خدمت به انها بسیار آرمانی و ارزشمند است.

برقراری با بیان اینکه مدیران استانها خط مقدم صندوق هستند، از کارشناسان و مدیران خواست تا با روحیه جهادی و انقلابی به کار خود شتاب داده و گزارش عملکرد خود را شخصا به وی ارائه دهند.

در پایان این نشست سه ساعته معاونان، مدیران ستادی و استانی و کارشناسان صندوق گزارشی از وضعیت موجود و برنامه‌های آتی خود ارائه دادند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©