جلسه هم اندیشی کارگزاران استان یزد با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی

جلسه هم اندیشی کارگزاران استان یزد با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی

نشست کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان یزد با حضور محمود زارع رشکوییه مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و معاونین وی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر از استان یزد، حسن ابراهیمی مدیر صندوق بیمه استان در نشست هم‌اندیشی کارگزاران استان یزد گزارشی از عملکرد کارگزاران در شش ماهه نخست سال ارائه داد و گفت: در این مدت به همت و تلاش شما همکاران و کارگزاران موفق شدیم در ضریب پوشش بیمه‌ای رتبه اول کشور و در جمعیت تحت پوشش رتبه سوم کشور را کسب کنیم.

ابراهیمی افزود : در زمینه نرخ رشد تعداد بیمه شدگان فعال جدید در مهرماه 1400 نسبت به مهرماه 1399 رشد 134 درصدی را دارا بودیم که استان یزد از این حیث رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.

زارع رشکوییه مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گفت: مزایای مفید و موثر صندوق بسیار قابل توجه است و این اداره‌کل نهایت همکاری را با صندوق خواهد داشت.

وی بر شناسایی افراد فاقد بیمه در روستاهای استان تاکید کرد و گفت: باید با کمک کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی برنامه‌ریزی و با استفاده از سامانه‌های آماری که برخی دستگاه‌ها چون دانشگاه علوم پزشکی در اختیار دارند، زمینه شناسایی افرد فاقد بیمه در روستاها صورت بگیرد.

در پایان مدیر صندوق بیمه استان ضمن اعلام برنامه‎های شش ماهه دوم سال از کارگزاران برتر در شش ماهه نخست سال با اعطای لوحی تقدیر کرد.

ارسال کننده: محمدصادق طاهری

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©