پیام مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی به مناسبت هفته بسیج

پیام مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی به مناسبت هفته بسیج

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی در پیامی هفته بسیج را به تمام بسیجیان کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در متن  پیام بیت اله برقراری آمده است؛

« مقام معظم رهبری:

( بسیج یکی از برکات انقلاب و از پدیده‌های بسیار شگفت‌آور و مخصوص این انقلاب است. این هم یکی از آن چیزهایی است که امام بزرگوار ما با دید الهی خود، با حکمتی که خدای متعال به او ارزانی کرده بود، برای کشور و ملت و انقلاب ما به یادگار گذاشت.)

بسیج پدیده‌ی کم‌نظیر انقلاب اسلامی است که حضور درخشان و بی‌بدیل آن در سال‌های پس از پیروزی انقلاب در تمام عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور بر کسی پوشیده نیست. بسیج ثمره نگاه بزرگ مردی است، که با اتکا به نیروهای مردمی، توانست یکی از بزرگترین انقلاب الهی جهان را رقم زند و یکی از عادلانه‌ترین نظام‌های سیاسی را در قرن بیستم بنیان گذارد. روحیه بسیجی تجلی و معنای ناب‌ترین مفاهیم  انسانی-اسلامی چون فداکاری، شجاعت، از جان گذشتگی است. بی‌تردید این روحیه‌ای است که  جامعه ما امروز بیش از هر زمان دیگر بدان نیازمند است. نظام اداری ما باید مزین به روحیه بسیج‌گری شود، امید دارم این روحیه در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و در تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور جریان داشته باشد، چرا که تجربه نشان داده است که هرجا تفکر بسیجی حاکم شده، آنجا موفقیت و پیشرفت حاصل گردیده است و تفکر بسیجی به عنوان یک تفکر ناب برگرفته از اسلام اصیل، نوید بخش آینده‌ای درخشان برای کشور اسلامی‌‌مان است.

مفتخریم که در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر امکان خدمت رسانی به کشاورزان زحتمکش، روستاییان و عشایر بسیجی سراسر کشور را داریم و امروز هر روستایی و عشایری توفیق خدمت در سنگر بسیج را دارند، می‌توانند از خدمات صندوق بهره‌مند شوند. مصم هستیم در مسیر پوشش صد درصدی بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر از تمامی ظرفیت‌های بسیج بهره‌مند باشیم.

اینجانب هفته بسیج را به محضر مقام معظم رهبر فرزانه و حکیم انقلاب حضرت ایت الله العظمی خامنه‌ای دامت برکاته، همه بسیجیان سرافراز و  روستاییان و عشایر ولایتمدار و بسیجی تبریک عرض می نمایم.»

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©