میز خدمت صندوق بیمه اجتماعی آذربایجان شرقی برگزار شد

میز خدمت صندوق بیمه اجتماعی آذربایجان شرقی برگزار شد

میز خدمت صندوق بیمه اجتماعی آذربایجان شرقی به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از استان آذربایجان شرقی، محمد نظری مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با سفر به شهرستان آذر شهر و حضور در مسجد جامع روستای سیلاب از توابع این  شهرستان  ضمن شرکت در مراسم هفته بسیج که با حضور مسئولین سپاه ناحیه آذرشهر برگزار شد، ضمن ارائه گزارش عملکرد صندوق در استان، مفاد تفاهم‌نامه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و سازمان بسیج مستضعفین را اعلام کرد.

نظری در پایان این جلسه ضمن دیدار چهره به چهره با اهالی روستا به بررسی مشکلات و پاسخ به سوالات بیمه‌شدگان این صندوق در روستای سیلاب پرداخت و دستوراتی جهت حل برخی موارد به کارشناسان همراه صادر نمود.

همچنین در این سفر مدیر استان با حضور در محل کارگزاری ۵۱۱۰۱ آذرشهر ضمن بازدید از امکانات این دفتر راهنمایی‌های لازم را جهت انجام سریع امور بیمه شدگان ارائه نمود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©