سیاست دولت پوشش بیمه‌ای همگانی در تمام جامعه است
فرماندار ویژه شهرستان کازرون مطرح کرد؛

سیاست دولت پوشش بیمه‌ای همگانی در تمام جامعه است

جلسه ستاد راهبردی شهرستان کازرون با هدف بررسی وضعیت بیمه‌ای شهرستان کازرون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از  فارس، جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان کازرون به ریاست مرادی فرماندار و با حضور کمالی مدیر صندوق، بخشداران تابعه، روسای ادارات شهرستان، شهرداران، روسای شوراها و کارگزاران شهرستان با هدف بررسی وضعیت بیمه‌ای شهرستان کازرون برگزار شد.

سیاست دولت پوشش بیمه‌ای همگانی در تمام جامعه است

مرادی فرماندار ویژه شهرستان کازرون در این جلسه گفت: سیاست دولت پوشش بیمه‌ای همگانی در تمام جامعه است و در این راستا مطابق شعارهای انقلاب اسلامی، صندوق بیمه روستائیان بنیاد شده است.

وی  افزود: روستائیان و عشایر از جمله کم برخوردارترین اقشار جامعه هستند که در زمان پیری هیچ گونه حمایتی ندارند و این  صندوق  که از حمایت دولت برخوردار است بهترین مامن  برای روستائیان در کهولت و پیری است.

مرادی در پایان از کلیه شوراها و دهیاران خواست تا در امر تبلیغ بیمه روستائی، حداکثر تلاش خود را انجام دهند تا شهرستان کازرون در پایان سال بتواند رتبه نخست استان را در پوشش حداکثری مشمولین بدست آورد.

خلاء بیمه‌ای سالیان سال در بین جامعه هدف مشهود بود

دراین جلسه کمالی مدیرصندوق فارس ضمن تبریک هفته بسیج  گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات ارزشمندی برای روستاییان وعشایر درنظر گرفته شد . تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر از جمله ارزنده‌ترین این خدمات بشمار می‌رود.

وی ادامه داد: از آنجایی که خلاء بیمه‌ای سالیان سال در بین جامعه هدف مشهود بود، دولت با تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در سال ۱۳۸۴ درصدد حل این مشکل برآمد و  تلاش شد تا عزیزان روستائی و عشایری تحت پوشش بیمه‌ای قرار بگیرند.

وی افزود :یکی از ویژگی های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر جلوگیری از مهاجرت روستائی و عشایر به مناطق شهری و استقرار عدالت اجتماعی است.

سپس کمالی با اشاره به تاریخچه صندوق به تشریح خدمات و مزایا و سطوح درآمدی آن پرداخت و به سوالات حاضرین پاسخ گفت.

درپایان جلسه  علاوه براعطاء  احکام مربوط به تعدادی از مستمری بگیران ، از تلاشهای فرماندار و برخی روسای ادارات بدلیل همکاری با صندوق قدردانی بعمل آمد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,317
  • 3,874,618
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©