تفاهم‌نامه همکاری صندوق بیمه اجتماعی و دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی استان فارس منعقد شد

تفاهم‌نامه همکاری صندوق بیمه اجتماعی و دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی استان فارس منعقد شد

تفاهم‌نامه همکاری میان صندوق و دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی با هدف توسعه، تعمیم و گسترش پوشش بیمه اجتماعی زنان بی‌سرپرست و بد سرپرست و افراد محروم ساکن روستا و شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت و مناطق تحت پوشش دفاتر تسهیل‌گری منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از استان فارس، در جلسه کمالی مدیر صندوق  فارس و نیازی مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری فارس، تفاهم‌نامه همکاری میان صندوق و دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی ( زیرمجموعه دفتر امور اجتماعی استانداری فارس) با هدف توسعه، تعمیم و گسترش پوشش بیمه اجتماعی برای زنان بی سرپرست و بد سرپرست و افراد محروم ساکن روستا و شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت و مناطق تحت پوشش دفاتر تسهیل‌گری منعقد گردید.

با امضای این تفاهم نامه کلیه زنان بی سرپرست و یا بدسرپرست و افراد محروم ساکن روستا و شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت و مناطق تحت پوشش دفاتر تسهیلگری به عضویت صندوق در می آیند.

مطابق این تفاهم‌نامه، دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی متعهد به همکاری در اطلاع رسانی شرایط، مزایا، خدمات و حمایتهای بلند مدت صندوق به مشمولین و معرفی آنان به کارگزاریهای سراسر استان و همچنین ارسال اطلاعات هویتی کامل موجود و در دسترس از متقاضیان واجد شرایط به دفتر صندوق در استان هستند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,062
  • 3,874,363
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©