دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی آذربایجان شرقی با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری

دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی آذربایجان شرقی با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری

مدیر صندوق بیمه اجتماعی آذربایجان شرقی به منظور همکاری در گسترش بیمه اجتماعی با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری این استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر  از استان آذربایجان شرقی، محمد نظری مدیر استان در دیدار با سلمانیان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی از تحت پوشش قرار گرفتن نیمی از جمعیت هدف صندوق آذربایجان شرقی در صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت و نقش برجسته بیمه اجتماعی در آینده افراد، خواستار توجه بیش از پیش مدیران مربوطه به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گردید.

در ادامه این دیدار سلمانیان معاون توسعه مدیریت و منابع  استانداری، ضمن استقبال از پیشنهاد مدیریت استان از آمادگی همکاری مجموعه‌های تابعه وزارت کشور بویژه در سطوح بخشها و شهرستانهای ۲۱ گانه استان در ترویج فرهنگ بیمه در میان آحاد روستاییان و عشایر غیور خبر داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©