عزم جدی برای پوشش بیمه‌ای حداکثری جوامع روستایی و عشایری
اقدامات صندوق بیمه اجتماعی تشریح شد؛

عزم جدی برای پوشش بیمه‌ای حداکثری جوامع روستایی و عشایری

اقدامات شاخص صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در 100 روز ابتدایی استقرار دولت سیزدهم تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، اجرایی نمودن طرح بیمه اجتماعی رایگان خانوارهای محروم و کمتر برخوردار با هدف رشد 83 درصدی ضریب پوشش ارائه خدمت بیمه اجتماعی به جمعیت کشاورزان، روستاییان و عشایر از اقدامات شاخص دولت سیزدهم در 100 روز ابتدایی استقرار دولت سیزدهم است.

در مرحله نخست این طرح تفاهمنامه‌های مرتبط با سازمانها و ارگانهای ذی‌ربط از جمله نهادهای حمایتی مانند سازمان بهزیستی و کمیته امداد، معاونت امور زنان و خانواده به منظور پوشش بیمه زنان سرپرست خانوار، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و غیره به امضا رسید و سپس اسامی مشمولان این طرح توسط این سازمانها به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعلام شد.

وصول صددرصدی بودجه سهم دولت در سال1400، اختلاف 4 برابری نرخ بازدهی پرتفوی سرمایه گذاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نسبت به نرخ رشد شاخص کل بازار سرمایه در 100 روز اخیر )نرخ بازده صندوق 12درصد و نرخ شاخص کل بورس 3 درصد است) از دیگر اقدامات صندوق در سه ماهه آغاز به کار دولت جدید است.

انعقاد و مکانیزه نمودن فرآیند نقل و انتقال سوابق و ازکارافتادگی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و توانمندسازی کارگزاریهای روستایی و ایجاد اشتغال پایدار با اصلاح نظام پرداخت به کارگزاران صندوق و رشد حدود 50درصدی درآمدی آنها از دیگر اقدامات شاخص این صندوق در سه ماهه ابتدایی آغاز به کار دولت سیزدهم است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,348
  • 3,874,649
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©