فراخوان گرامی داشت هفته پژوهش و فناوری در صندوق بیمه اجتماعی

فراخوان گرامی داشت هفته پژوهش و فناوری در صندوق بیمه اجتماعی

صندوق بیمه اجتماعی درنظر دارد به مناسبت گرامی داشت هفته پژوهش و فناوری از پژوهشگران خود که در راستای بهبود برنامه‌های آن تحقیق و پژوهش نموده‌اند، قدردانی کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، اداره‌کل آموزش صندوق بیمه اجتماعی در نظر دارد به مناسبت گرامی‌داشت هفته پژوهش و فناوری از پژوهشگران منتخب این صندوق تقدیر به عمل آورد، بنابراین از کلیه کارشناسان و کارمندان صندوق درخواست می‌گردد دو عنوان پژوهشی پیشنهادی خود را که در راستای اهداف راهبردها و برنامه‌های حوزه کاری خود در صندوق است را تا تاریخ 14 آذر هزار سال جاری طی نامه رسمی به این اداره‌کل به‌عنوان دبیرخانه کمیته عالی پژوهش ارسال نمایید.

این جشنواره با هدف خلاقیت و نوآوری، ترفیع دانش و فراهم نمودن زمینه خلق راهبردها و ایده‌ها تهیه و تدوین گردیده‌است.

لازم به توضیح است که چارچوب فعالیتهای پژهشی_ نوآورانه مورد تایید نظام پژوهش و نوآوری صندوق شامل اصلاح و بهبود فرآیندها، رویه‌ها و دستوالعمل‌های موجود درچهارچوب اسناد فرادستی، ارائه نوآوری در راستای حل چالش‌های عملیاتی کنونی و پیش روی سازمان و بهبود اثربخشی و کارآیی در صندوق، ترویج و گسترش ادبیات مرتبط با صندوق بیمه اجتماعی مشخص شده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©