نقش پررنگ بیمه در ایجاد امید به زندگی و ترسیم آینده بهتر

نقش پررنگ بیمه در ایجاد امید به زندگی و ترسیم آینده بهتر

مدیر صندوق استان گفت: بیمه اجتماعی نقش مهمی در ایجاد امید و ترسیم آینده بهتر برای جامعه هدف دارد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از استان کردستان، جبار احمدپور مدیر استانی صندوق با شرکت در نماز جمعه شهر اورامات تخت، ضمن تشریح خدمات و مزایای عضویت در صندوق ، از همه ی مردم شریف منطقه اورامان درخواست نمود از حمایت درنظر گرفته شده دولت استفاده نمایند.

وی ضمن اشاره به نقش روستائیان در توسعه ملی گفت: در طی چند سال اخیر تلاشهای زیادی صورت گرفته تا همه جامعه هدف بتوانند از مزایای بیمه اجتماعی مطلع شوند.

احمدپور با بیان اینکه بیمه اجتماعی نقش مهمی در ایجاد امید و ترسیم آینده بهتر برای جامعه هدف دارد، افزود: هدف اصلی دولت توسعه پوشش بیمه‌ای در تمام جامعه است و امیدواریم که بتوانیم در راستای توسعه عدالت و رفاه اجتماعی، با اطلاع رسانی درست و با توجه به پتانسیل شهر اورامان و روستاهای بخش، همه مردم بتوانند جهت بهره‌مندی از خدمات بیمه اجتماعی اقدام کنند.

در پایان سخنان احمدپورحکم مستمری بازماندگان با حضور امام جمعه و بخشدار بخش اورامان، به دختر متوفی اهدا شد.

امام جمعه شهر اورامان نیز با اشاره به اهمیت بیمه در کنهسالی و تامین آتیه، از مردم بخش اورامان خواست عضویت در صندوق را به آینده موکول نکند و از جوانی خود را بیمه نمایند.

شایان ذکر است پس از برگزاری نماز جمعه، احمدپور بهمراه بخشدار، رئیس شورای اسلامی شهر اورامان و کارگزار بخش  در منزل امام جمعه حضور یافت و از زحمات ایشان در آگاهی بخشی به مردم شریف اورامان و همراهی و حمایت از صندوق قدردانی نمود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©