گسترش پوشش بیمه اجتماعی شهرستان خاش با همکاری دستگاههای اجرایی امکان‌پذیر است

گسترش پوشش بیمه اجتماعی شهرستان خاش با همکاری دستگاههای اجرایی امکان‌پذیر است

ستاد توسعه بیمه اجتماعی شهرستان خاش با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، معاون فرماندار شهرستان خاش و مدیران دستگاههای اجرایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از استان سیستان و بلوچستان، ستاد توسعه بیمه اجتماعی شهرستان خاش با حضور شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان، جمشیدزهی معاون فرماندار شهرستان خاش و مدیران دستگاههای اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان خاش برگزار شد.

شاقوزائی با ارائه گزارشی از وضعیت بیمه اجتماعی و ضریب نفوذ بیمه در سطح شهرستان خاش، اظهار داشت: تحقق عدالت اجتماعی و گسترش پوشش بیمه اجتماعی در شهرستان خاش برای برخورداری مردم از مزایای بیمه اجتماعی از جمله مستمری بازنشستگی با همکاری دستگاههای اجرایی، نهادهای حمایتی و شوراهای اسلامی امکان‌پذیر است.

وی با اشاره به تلاش کشاورزان و دامداران برای تولید محصولات مورد نیاز بازار و عرضه به مردم، گفت: بیمه اجتماعی نقش مهمی در تامین امنیت شغلی و رفاه نسبی کشاورزان و دامداران دارد و با دوراندیشی می‌توانند برای خود و خانواده آینده بهتری را خلق کنند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان افزود: دانشجویان و فارغ التحصیلان ساکن در مناطق روستایی، عشایری و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت و همچنین فعالان بخش صنایع دستی، کشاورزی و همه بسیجیان ساکن در شهرهای بزرگ هم می‌توانند با در دست داشتن مدارک به نزدیکترین کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی به محل سکونت خود مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و از خدمات و مزایای آن شامل بازنشستگی، ازکارافتادگی، فوت و نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای بهره‌مند شوند.

در ادامه جمشیدزهی معاون فرماندار شهرستان خاش، حمایت دولت در پرداخت هفتاد درصد حق بیمه را یکی از مزیتهای مهم بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر عنوان کرد و گفت: بیمه اجتماعی در توانمندسازی و بهبود وضعیت زندگی ظرفیت بسیار خوب است که با توجه به آن میتوان از این فرصت برای خدمت رسانی شایسته به جامعه هدف استفاده کرد.

وی خواستار همکاری هر چه بیشتر بخشداران و دستگاه‌های اجرایی شهرستان خاش با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان شد و افزود: با مشارکت همگانی و استفاده از ظرفیت‌های موجود برای معرفی، اطلاع رسانی در آینده نه چندان دور شاهد رشد ضریب پوشش بیمه اجتماعی خواهیم بود که در رضایتمندی و بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی خانواده ها تاثیر مطلوبی دارد. همچنین در این جلسه بر همکاری بیشتر بخشداران و دهیاران در برگزاری میز خدمت در روستاهها با کارگزاران صندوق تاکید شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,364
  • 3,874,665
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©