بیمه اجتماعی محصول کاشت امروز و برداشت فردا است
مدیر صندوق بیمه اجتماعی سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

بیمه اجتماعی محصول کاشت امروز و برداشت فردا است

مدیر صندوق بیمه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: برخورداري از بيمه‌هاي اجتماعي براساس قانون اساسي حقي همگاني و نيازي ضروري براي مردم است.

به گزارش روابط عمومي صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از سیستان و بلوچستان، امان ا… شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، ضمن تبریک 13 آذر روز صنعت بیمه، اظهار داشت: بهبود وضعيت و کيفيت زندگي افراد، افزايش اميد به زندگي، افزايش سطح رفاه، بهبود وضعیت معیشتی و اقتصاد خانوار و در نتیجه کاهش فقر و تحقق عدالت اجتماعی و تاثير کلي آن در عرصه‌هاي مختلف زندگي با گسترش پوشش بيمه‌های اجتماعي امکان‌پذیر است.

وی بیمه اجتماعی را یکی از شاخص‌های مهم توسعه انسانی در جوامع پیشرفته عنوان کرد و افزود: کاهش نابرابری‌های اقتصادی، توسعه اقتصادی، کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی و گذار از شرایط سخت با تامین امنیت شغلی و پایداری اشتغال از جمله اهداف صندوق بيمه اجتماعي كشاورزان، روستاييان و عشاير است که با حمايت دولت از جامعه هدف تاکنون توانسته است به خوبی به اعتماد مردم پاسخ دهد و با ارتقاي امنيت اجتماعي در ایجاد احساس تعلق روستاييان و عشایر تاثيرگذار بوده است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، ادامه داد: برخورداري از بيمه‌هاي اجتماعي براساس قانون اساسي حقي همگاني و نيازي ضروري براي مردم است كه نتيجه و محصول كشت امروز و برداشت فرداي افراد خواهد بود.

وي با اشاره به كاركردهاي بيمه‎هاي مختلف و نقش آنها در جريان فعاليت و زندگي گفت: بیمه‌های اجتماعی با توجه به نـقش مـهمی كه در كاهش فـقر دارند‌ از اهميت ويژه‌اي در ميان انواع بيمه ها برخوردار هستند و تسهيل شرايط برخورداري آحاد جامعه از بيمه اجتماعي كشاورزان، روستائيان و عشاير از خدمات ارزشمند نظام جمهوري اسلامي است.

ارسال کننده: احمد براهوئی نژاد

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©