برنامه محوری، اساس جریان تحول در صندوق است/ برنامه 100 روزه تحول خواهانه، تعاملی و مشارکت محور است
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی:

برنامه محوری، اساس جریان تحول در صندوق است/ برنامه 100 روزه تحول خواهانه، تعاملی و مشارکت محور است

شورای مدیران صندوق با هدف جمع بندی برنامه ۱۰۰ روزه با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی و معاونان و مشاوران صندوق بیمه اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، بیت‌اله برقراری در جلسه شورای مدیران صندوق با موضوع جمع بندی  برنامه ۱۰۰ روزه صندوق، ضمن عرض ارادت و ادب خدمت امام زمان (ع) و با سلام و درود به روح امام فقید و با آرزوی طول عمر بابرکت برای رهبر انقلاب، گفت: معتقدیم که برنامه‌ای قابل تدوین و اجرایی شدن است که با اتکا بر خرد جمعی تهیه و تدوین شده باشد، برهمین اساس برنامه 100 روزه پیش روی صندوق با حضور همه معاونان و مشاوران آن تهیه و تدوین شده است. توقع داریم در اجرای موفق دوستان مشارکت جدی داشته باشند.

برقراری با بیان اینکه الگوهای مدیریتی و مشارکتی باید با نگاه علمی همراه باشد، گفت: برهمین اساس از نقطه نظرات کارشناسان و مدیران استانی و مشاوران در این حوزه استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تاکید کرد: رویکرد مدیریتی بنده برنامه محوری است، چرا که معتقد هستم اگر برنامه نداشته باشیم الگوهای ارائه شده قابل سنجش و اندازه گیری نیست.

وی ادامه داد: استانها نقش مهم و به سزایی در عملکرد مناسب صندوق دارند و تا امروز عملکرد خوبی داشته‌اند و امیدوارم با همین شتاب به کار خود ادامه دهند و بتوانند اثر بخشی بالایی نیز داشته باشند.

برقراری با بیان اینکه کار در صندوق نعمتی است که خداوند به کارکنان و مدیران صندوق عطا کرده است، گفت: برنامه تکلیفی 100 روزه برای استانها درنظر گرفته‌ایم که ابلاغ خواهد شد و برای ارزیابی عملکرد صندوق درسطح کشور حتما به استانها سفر خواهم کرد.

اساس موفقیت عملکرد منضبط و پایدار مدیریتی است

در ادامه این جلسه مرادی مدیر پروژه توسعه و طرح‌ریزی استراتژی صندوق، با بیان اینکه اساس موفقیت، عملکرد منضبط و پایدار مدیریتی است، گفت: اگر میخواهیم به سمت عملکرد موفق پایدار حرکت کنیم باید افکار منضبطی داشته باشیم و این مستلزم ذهنهای آماده در لایه‌های مختلف است توجه داشته باشیم که ماحصل افکار منضبط از افراد منضبط است. بر همین اساس نیاز است تا در این مدت تمرین انضباط داشته باشیم.

وی تاکید کرد: برنامه اصلی و محوری ما این است که از برنامه‌های حاضر در صندوق اولویت‌دارترین و اصلی‌ترین آن را انتخاب و نهایی کنیم. برهمین اساس 12 پروژه در صندوق نهایی شده است. بنابراین براساس روال جدید پیش فرض ما این است که هر دوهفته یک بار وضعیت این پروژه‌ها به طور خاص پیگیری شود، شاید نیاز باشد در این راه برخی از پروژه‌ها اضافه و برخی از پروژه‌ها از اولویت خارج شود و این موضوع پویا است.

مرادی پروژه جذب 92 هزار بیمه شده جدید و تفاهمنامه‌های موجود در صندوق را از پروژه‌های اصلی و راهبردی 100 روزه آینده صندوق نام برد که باید با یک روال مشخصی کنترل و رصد شود و در این راه نیاز است از ظرفیتهای دولت نیز استفاده شود.

وی دلیل اصلی اجرایی نشدن برنامه‌های برخی از شرکتها را تشریفاتی بودن جلسات مرتبط با آن پروژه دانست و گفت: بنابراین باید به پروژه ها اهمیت داده شود تا بتوان آن را عملیاتی کرد.

در پایان، مدیران ستادی و استانی نقطه نظرات خود را در خصوص اولویت بندی، نحو اجرای برنامه 100 روزه بیان نمودند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 757
  • 4,189,638
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©