خبر خوش مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی برای نخبگان روستایی
همزمان با روز دانشجو اعلام شد؛

خبر خوش مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی برای نخبگان روستایی

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی گفت: در راستای تاکید مقام معظم رهبری در خصوص حمایت مجموعه حکمرانی کشور از نخبگان علمی، رتبه‌های برتر کنکور کارشناسی ۱۴۰۰ عضو خانواده صندو،ق تحت حمایت مالی قرار می‌گیرند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، بیت اله برقراری ضمن اعلام این خبر همزمان با روز دانشجو، گفت: بنا بر تاکیدات مقام معظم رهبری در دیدار با نخبگان‌، مبنی بر مسئولیت دستگاه‌های اجرایی در برابر نخبگان علمی و لزوم حمایت از این عزیزان با هدف تقویت توان و بنیه علمی کشور برای رفع مسائلی چون بحران آب و مهاجرت روستاییان  و خالی شدن روستاها از سکنه و…  بنا داریم در صندوق به طور ویژه به بحث حمایت از نخبگان روستایی ورود کنیم.

وی تاکید کرد: عضویت پدر، مادر یا شخص دانشجو در صندوق بیمه اجتماعی از شروط اولیه بهره‌مندی از طرح بورسیه تحصیلی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر است و براساس آن مشمولان می‌توانند طی دوران تحصیل خود در مقطع کارشناسی از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی افزود: مشمولان جهت بهره‌مندی از این طرح می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق ثبت نام و مدارک اولیه خود را ارائه دهند.

برقراری گفت : برای اجرای این طرح که خوشبختانه در روزهای اخیر مورد تاکید رهبر معظم انقلاب قرار گرفته، رفع دغدغه‌های خانوارهای روستایی نیز مورد توجه قرار گرفته است، چرا که بر اساس مطالعات صورت گرفته در صندوق که با همکاری مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)  صورت گرفت و براساس آن مشخص شد موضوع حمایت مالی از تحصیل فرزندان یکی از دغدغه‌های اصلی این عزیزان به شمار می‌رود.

بیمه شدگان گرامی که مشمول بهره‌مندی از این طرح هستند میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس بورسیه تحصیلی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و روستاییان بخش بورسیه تحصیلی مراجعه کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,992
  • 3,874,293
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©