بدهی دولت به صندوق بیمه اجتماعی در بودجه 1401 لحاظ می‌شود

بدهی دولت به صندوق بیمه اجتماعی در بودجه 1401 لحاظ می‌شود

بدهی دولت به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در بودجه 1401 لحاظ می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، بیت‌اله برقراری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ضمن حضور در کمیسیون اجتماعی برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی پیرامون بودجه اجرای طرح بیمه اجتماعی رایگان یک میلیون و 400 هزار خانوار کم برخوردار روستایی و عشایری در سال 1400 به مذاکره پرداخت.

برقراری در این نشست‌ها که ابتدا در کمیسیون اجتماعی مجلس و سپس در کمیسیون برنامه و بودجه برگزار گردید، بر لزوم حمایت مجلس در تامین بار مالی طرح یک میلیون و 400 هزار روستایی و عشایر فاقد بیمه تاکید نمود. همچنین موضوع بدهی‌های دولت به صندوق نیز در این دیدارها بررسی شد و براساس آن مقرر شد تا بدهی دولت به این صندوق به صورت مقتضی در قانون بودجه سال 1401 لحاظ گردد.

وی در ادامه در دیدار با چند تن از نمایندگان مجلس جهت پیشبرد اهداف و برنامه‌های صندوق درحوزه‌های انتخابیه و در راستای پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به گفت‌وگو نشست.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©