پوشش بیمه محرومان البرز با کمک خیرین استان

پوشش بیمه محرومان البرز با کمک خیرین استان

در دیدار بشیری مدیر صندوق بیمه اجتماعی مدیرکل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری البرز راهکارهای توسعه بیمه اجتماعی در استان بررسی شد .

 به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از استان البرز، هادی بشیری در این دیدار ضمن از وضعیت استان البرز گفت: استان البرز در سه سال اخیر رشد چشمگیری در جذب بیمه شده جدید داشته و توانست جزء سه استان برتر در کشور باشد. بنابراین اگر از تمام ظرفیتهای استانی برای اطلاع‌رسانی استفاده شود می‌توان ضریب پوشش بیمه‌ای استان را با سرعت بیشتری بهبود بخشید .

وی ادامه داد: در حال حاضر حدود 16هزار بیمه شده تحت پوشش این صندوق در استان وجود دارد که 66% از آن را روستاییان و عشایر، 15% کشاورزان، 12% ساکنین شهرهای زیر 20 هزار نفر و 7% را سایر مشمولان تشکیل می‌دهند.

 بشیری افزود: همچنین از این تعداد بیمه شده 930 خانوار به علت بازنشستگی، ازکارافتادگی و یا فوت بیمه شده مستمری بگیر هستند.

توانایی بیمه قشر محروم با کمک خیرین استان

عبدالعظیم شمخانی مدیرکل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری البرز در ادامه با تاکید بر نقش و اهمیت جایگاه بیمه گفت: خدمات این صندوق برای روستاییان قابل تقدیر است و با توجه به اینکه بخشی از حق بیمه توسط دولت پرداخت می‌شود هزینه پرداختی برای بیمه شده بسیار کم است.

وی افزود: این امکان باکمک خیرین وجود دارد تا افرادی که توان پرداخت مبلغ حق بیمه را ندارند تحت پوشش این بیمه قرار گیرند.

وی تاکید کرد: از تمامی ظرفیتهای موجود در استان برای گسترش بیمه اجتماعی برای مشمولین استفاده خواهیم کرد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 757
  • 4,189,638
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©