اهدای قرارداد بیمه با “خط بریل” به روشندلان یزدی

اهدای قرارداد بیمه با “خط بریل” به روشندلان یزدی

برای اولین بار در کشور قرارداد بیمه باخط بریل به بیمه شدگان جدید روشندل در یزد اهداء شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، حسن ابراهیمی خوسفی، مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد با اعلام این خبر گفت: طی مذاکراتی که با جامعه نابینایان استان یزد در راستای ترویج فرهنگ بیمه برای افراد فاقد بیمه این مجموعه انجام شد،  تعدای از روشندلان تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرارگرفتند.

وی ادامه داد : برای سهولت و در جریان قرار گرفتن فرد بیمه شده از متن قرار داد و شرایط آن، برای اولین بار در کشور، قرارداد این عزیزان به صورت خط بریل آماده و اهداء شد.

ابراهیمی افزود:  این قرار داد در مراسمی که به مناسبت روز جهانی عصای سفید برای این روشندلان به همت  صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد برگزار شده بود، به صورت نمادین تحویل تعدادی ازآنها  به نمایندگی از دیگر نابینایان شد.

ابراهیمی گفت: ظرفیت هایی در این صندوق وجود دارد که برای جامعه نابینایان و اعضای خانواده آنها بسیار مثمر ثمر و مفید است و این عزیزان می توانند از حمایت ها و یارانه ای که دولت قرار داده است استفاده نمایند.

محمدحسین کبیری، مدیر عامل جامعه نابینایان استان یزد نیز گفت: از اهداف مهم این مؤسسه، ارتقاسطح زندگی افراد نابینا و کم بینا و توانمند سازی این گروه از قشر جامعه است که مسلماً یکی از اهداف موسسه و مشکلات اعضاء موضوع بیمه هست که خوشبختانه اکثر اعضاء، تحت پوشش صندوق می باشند اما اعضای خانواده آنها متاسفانه از این ظرفیت محروم هستند که اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت تا انشالله تحت پوشش قرار بگیرند.

گفتنی است اجرای برنامه جشن عصای سفید و اهداء لوح و هدیه از دیگر برنامه های این جشن بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,889
  • 4,190,770
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©