هم افزایی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان مرکزی با تأمین اجتماعی

هم افزایی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان مرکزی با تأمین اجتماعی

مدیر استان مرکزی با مدیرکل تأمین اجتماعی استان به منظور انجام امور بیمه ای قالی بافان، راهی روستای جیریا شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان مرکزی، محمدصادق زهدی مدیر استان مرکزی  و مدیرکل تامین اجتماعی استان و رئیس شعبه سه شهرستان اراک به روستای جیریا، مهد قالیبافی استان مرکزی، سفر نموده و با حضور در منازل برخی از قالیبافان، ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت، در خصوص عدم امکان ادامه عضویت در تامین اجتماعی توضیحات لازم داده شد و از آن عزیزان دعوت به عمل آمد که جهت پیوسته شدن سوابق بیمه ای تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر قرار گیرند.

مدیرکل سازمان تامین جتماعی استان مرکزی بر لزوم پوشش بیمه ای تاکید کرده و خواستار عضویت قالیبافان و دیگر اهالی روستا تحت پوشش بیمه شد.

 آنان در پایان سفر به بخشداری ساروق عزیمت نموده و ضمن گفتگو با بخشدار سارق در خصوص آمار عملکرد بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در آن بخش، موضوع عضویت قالیبافان جیریا نیز مطرح گردید و در خاتمه نیز لوح تقدیر مدیرعامل صندوق به وی اهداء شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,940
  • 4,190,821
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©