دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با خانواده شهید مدافع حرم «حسین حریری »
با حضور در خانه شهید«حسین حریری » انجام شد

دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با خانواده شهید مدافع حرم «حسین حریری »

بیت اله برقراری با خانواده شهید «حسین حریری» از شهدای مدافع حرم در شهرستان مشهد دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان خراسان رضوی بیت اله برقراری، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر همزمان با ششمین سالگرد شهادت حسین حریری، روز بیست و هشتم آبان ماه به همراه عباسعلی برونسی، مدیرکل بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان خراسان رضوی، حسین اربابی، مشاور ایثارگران آستان قدس رضوی با خانواده شهید مدافع حرم «حسین حریری» دیدار و گفت و گو کرد.

برقراری با اشاره به اینکه شهیدان افتخار نظام هستند، افزود: امنیت و اقتدار امروز کشور را مرهون خون شهدا هستیم و خانواده شهدا نمونه واقعی صبر و ایستادگی هستند و فرزندانی را پرورش دادند که مدافع اسلام و انقلاب شدند.
وی ادامه داد: خانواده شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند و با اهداء عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگی را انجام دادند.


وی با بیان اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، بیان کرد: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند و لازم است همه در جهت گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و فرهنگ ایثار و شهادت از همه ظرفیت ها بهره گیری نمایند.
پدر شهید با اشاره به انگیزه فرزندش برای شهادت، ابراز کرد: گفته بود که می‌روم تا انتقام سیلی سه‌ساله را از نوادگان حرمله بگیرم.
وی با بیان این مطلب که بعد از شهادت پسرم دلم برای خودم می‌سوزد، اضافه کرد: وقتی بچه از پدر پیش بیفتد، دل پدر برای خودش می‌سوزد و به او بر می‌خورد.
حریری بیان کرد: “حسین می‌خواست همه شیعیان را با خود ببرد به ما می‌گفت شما حواستان باشد که رویمان بشود خواهش کنیم و چشم‌ پوشی کنند.”

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,274
  • 4,191,155
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©