افتتاح غرفه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع صنعت کشاورزی

افتتاح غرفه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع صنعت کشاورزی

مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر چهارمحال و بختیاری از افتتاح غرفه این دستگاه در پنجمین نمایشگاه جامع و بین المللی صنعت کشاورزی در شهرکرد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان چهار محال و بختیاری، حسین تراکمه اظهار داشت: در راستای عمل به تعهدات این صندوق برای جذب یک میلیون بیمه شده جدید در طرح قرارگاه کرامت، غرفه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر چهارمحال و بختیاری در پنجمین نمایشگاه جامع صنعت کشاورزی و بین المللی ماشین آلات، تجهیزات و ادوات کشاورزی، نهاده‌ها و سیستم‌های نوین آبیاری و صنعت گلخانه سازی در شهرکرد برپا شد.


حسین تراکمه افزود: در روز اول افتتاح این غرفه توضیحاتی از انواع خدمات صندوق به جامعه هدف ارائه می شود، برای مراجعه کنندگان توضیح داده شد تا آنان بتوانند با خیالی آسوده و با اطمینان خاطر جذب این دستگاه شوند. تراکمه با اشاره به وجود ۳۰ کارگزاری فعال در استان چهارمحال و بختیاری به اصلاح و ساماندهی کارگزاران در سطح استان تاکید کرد.

گفتنی است در این نمایشگاه غرفه‌هایی از استان‌های تهران، اصفهان، مرکزی، فارس، خراسان رضوی و چهارمحال و بختیاری وجود دارد و علاقمندان می‌توانند تا چهارم آذرماه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۰:۰۰ برای بازدید از نمایشگاه جامع صنعت کشاورزی، به محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی شهرکرد مراجعه کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 544
  • 3,871,845
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©