به توسعه صندوق علاقمند هستیم و برای گسترش آن در شهرستان نیاز به شتاب بیشتری داریم

به توسعه صندوق علاقمند هستیم و برای گسترش آن در شهرستان نیاز به شتاب بیشتری داریم

فرماندار آق قلا: مسئولان و کارگزاران صندوق می توانند در کاروان خدمت و برگزاری میز ارتباط مردمی فرمانداری حضور مؤثری داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان، حسن قدیمی در جلسه ای که با حضور سلیمان هاشمی فرماندار آق قلا و جمعی از معاونین فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گزارشی از عملکرد کارگزاران منطقه و آمار بیمه‌شدگان ارائه کرد.

مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان در این دیدار با اشاره به مسائل فقهی بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر در جوامع اهل سنت استان تصریح کرد: این موضوع در محفل فقهی علمای احناف ترکمن صحرا بررسی و با توجه به نقش دولت در پرداخت حق بیمه روستائیان و عشایر و جنبه تبرّعی و تعاونی بودن آن، عضویت در بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر جایز اعلام شد.

سلیمان هاشمی فرماندار آق قلا نیز در این نشست با تأکید بر لزوم پوشش حداکثری بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر، اذعان داشت: به توسعه صندوق علاقه مند هستیم و برای گسترش آن در شهرستان نیاز به شتاب بیشتری داریم.

فرماندار آق قلا بر نشست کارگزاران صندوق با دهیاران، تقسیم تعهدات شهرستان بین روستاها و استفاده از ظرفیت خیرین در توسعه بیمه اجتماعی تأکید کرد و افزود: مسئولان و کارگزاران صندوق می توانند در کاروان خدمت و برگزاری میز ارتباط مردمی فرمانداری حضور مؤثری داشته باشند. گفتنی است بر اساس آخرین سرشماری، 68 درصد جمعیت شهرستان آق قلا روستایی بوده و 32 درصد آن را جامعه شهری تشکیل می دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,833
  • 3,868,546
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©