بیمه یکی ازشاخص های توسعه یافتگی جوامع و از مؤلفه های عدالت اجتماعی است
رسول شکری نیا مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان:

بیمه یکی ازشاخص های توسعه یافتگی جوامع و از مؤلفه های عدالت اجتماعی است

مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، حسن قدیمی با رسول شکری نیا مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان در خصوص همکاری های مشترک و حمایت از برنامه های بیمه اجتماعی، دیدار و گفتگو کرد.

مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان با تشریح اقدامات و دستاوردهای صندوق، بر ضرورت بهره مندی اقشار مختلف جامعه از پوشش بیمه اجتماعی تأکید کرد و بهره گیری حداکثری از تمام ظرفیت ها و امکانات در اختیار سازمان ها، نهادها و دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه روستاها و مناطق عشایری برای ایجاد تحول در اطلاع رسانی و جذب حداکثری در استان را خواستار شد.

شکری نیا مدیر کل صدا و سیمای گلستان نیز با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ درصد جمعیت مردم گلستان را روستائیان و عشایر تشکیل می‌دهند، افزود: بیمه یکی ازشاخص های توسعه یافتگی جوامع و از مؤلفه های عدالت اجتماعی است.

او فعالیت در بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را خدمت بزرگی دانست و اظهار داشت:  برنامه سازان رسانه ملی با توجه به شرایط کشاورزی استان، سال هاست برنامه هایی با محوریت توسعه روستاها را تهیه و تولید می کنند و همچنان آمادگی ساخت برنامه هایی با محوریت تولید و معرفی هر چه بیشتر هنر زنان و مردان این مرز و بوم را دارند. مدیرکل صدا و سیمای گلستان ضرورت تبلیغ و استفاده از ظرفیت رسانه ملی و استانی را امری اجتناب‌ ناپذیرعنوان کرد و بیان داشت: در جامعه کنونی، بهترین و موثرترین روش تبلیغات، استفاده از ظرفیت بزرگ رسانه ملی و استانی است و صدا و سیمای گلستان این آمادگی را دارد که در تمامی برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی خود برای معرفی بیمه اجتماعی و خدمات آن به جامعه کشاورزان، روستائیان و عشایر همکاری نماید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,411
  • 3,868,124
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©