تلاش ما تعمیم تجربه بیمه ای روستاهای موفق و توانمند به روستاهای دیگر است
سید مهدی مهیائی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان:

تلاش ما تعمیم تجربه بیمه ای روستاهای موفق و توانمند به روستاهای دیگر است

معاون عمرانی استانداری گلستان: جوامع روستایی منشأ تولید هستند و تلاش ما تعمیم تجربه بیمه ای روستاهای موفق و توانمند به روستاهای دیگر است.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان، حسن قدیمی با سیدمهدی مهیائی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری دیدار و گفتگو کرد.

معاون عمرانی استانداری گلستان با بیان اینکه جوامع روستایی منشأ تولید هستند، اظهار کرد: تلاش ما تعمیم تجربه بیمه ای روستاهای موفق و توانمند به روستاهای دیگر است.

مهیائی توجه به روستاها را سیاست پر اهمیت در دولت سیزدهم دانست و افزود: توانمند سازی روستاها زمینه ساز مهاجرت معکوس و ایجاد ارزش افزوده در تولیدات روستائیان می شود .

جانشین ستاد راهبردی بیمه اجتماعی استان با اشاره به تفاهم نامه صندوق با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، گفت: تمامی دستگاه های اجرایی استان می‌بایست با دبیرخانه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر همکاری لازم را داشته باشند و ظرفیت های خود را در راستای اطلاع رسانی و حمایت از طرح توسعه بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر در این ستاد ادغام کنند.

پیش از سخنان معاون استاندار، حسن قدیمی مدیر صندوق استان ضمن ارائه گزارش اقدامات صندوق اظهار داشت: تا کنون بیش از 3 هزار و سیصد خانواده روستایی و عشایری از مستمری صندوق در استان برخوردار شده اند.

قدیمی ارائه خدمات مطلوب و در دسترس بودن با حفظ کرامت انسانی را از اهداف صندوق برشمرد و گفت: در سطح استان 55 کارگزار فعال، کار خدمت رسانی به افراد واجد شرایط را بر عهده دارند و همه کشاورزان و افراد ساکن در روستاها و مناطق عشایری می‌توانند در این صندوق بیمه شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 552
  • 3,871,853
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©