بیت اله برقراری، مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر: کاهش و به حداقل رسانیدن دغدغه های اقتصادی و معیشتی بیمه شدگان تحت پوشش بویژه اقشار محروم و آسیب پذیر و کم برخوردار از مزایای افزایش سطوح درآمدی است.

بیت اله برقراری، مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر: کاهش و به حداقل رسانیدن دغدغه های اقتصادی و معیشتی بیمه شدگان تحت پوشش بویژه اقشار محروم و آسیب پذیر و کم برخوردار از مزایای افزایش سطوح درآمدی است.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، نشست صمیمی سید صولت مرتضوی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با مدیران و کارکنان و همزمان به صورت برخط با مدیران استانی و 1800 کارگزار صندوق، در محل ستاد مرکزی صندوق برگزار شد.

بیت اله برقراری در گزارش اقدامات انجام شده در طی 1 سال گذشته عنوان داشت که:

_انعقاد بالغ بر 20 تفاهمنامه همکاری با استانداریها و سازمانها و ارگانهای مختلف در راستای اجهاد تبیین و معرفی صندوق به ذینفعان کلیدی و حاکمیتی صندوق در طول مدت فعالیت صندوق در دولت سیزدهم بوده و این کار در راستای جلب رضایت و حمایت از بیمه شدگان، کفایت مستمری و به منظور کاهش وابستگی مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی، و نهایتا رضایتمندی حداکثری جامعه هدف و ذینفعان از مجموعهی اقدامات صندوق در دولت مردمی سیزدهم بوده است که یکی از مهمترین آنها افزایش سطوح درآمدی که مبنای وصول حق بیمه در سال 1401 بوده است و مزیتهای آن عبارت است از: حرکت در جهت تحقق عدالت اجتماعی.

بهبود و ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات ارایه شده به بیمه شدگان.

کاهش و به حداقل رسانیدن دغدغه های اقتصادی و معیشتی بیمه شدگان تحت پوشش بویژه اقشار محروم و آسیب پذیر و کم برخوردار.

ایجاد جذابیت و انگیزه جهت عضویت افراد فاقد پوشش بیمه اجتماعی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر.

افزایش 60 درصدی کارمزد 1800 موسسه کارگزاری فعال صندوق درسراسر کشور.

در ادامه گزارش برنامه ها و اقدامات، مدیرعامل صندوق ضمن بیان تراز مالی (درآمدها و هزینه ها) تا سال 1415، گفت: از سال 1400 با اقدامات صورت گرفته توسط صندوق و به واسطه افزایش تعداد بیمه شدگان جدید و فعال و همچنین تمهیدات اتخاذ شده در اجرای اقدام تحولی جذب یک میلیون نفر بیمه شده جدید و افزایش 60 درصدی سطوح درآمدی مبنای وصول حق بیمه و براساس مفروضات بیمه‌ای تراز مالی صندوق از سال 1408 لغایت 1415 مثبت شده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 608
  • 4,132,811
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©