بیت اله برقراری : رشد و تعالی؛ یادگیری مستمر و مسئولیت پذیری از ارزش های محوری صندوق است.

بیت اله برقراری : رشد و تعالی؛ یادگیری مستمر و مسئولیت پذیری از ارزش های محوری صندوق است.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، «سیدصولت مرتضوی» به همراه علیرضا عسگریان دستیار ویژه وزیر، احمد خانی نوذری معاون امور اقتصادی، داریوش ابوحمزه معاون رفاهی، محمود کریمی بیرانوند معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روز سه شنبه 13 دی ماه همزمان با روزجهانی مقاومت و سالروز شهادت جان فدا و سرباز فقید ولایت، سپهبد شهید “حاج قاسم سلیمانی”، با حضور در ستاد مرکزی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ضمن نشست صمیمی با مدیران ستادی و کارکنان در جریان آخرین روند اجرای فعالیت های صندوق قرار گرفت.

در این نشست مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، رویکرد مجموعه صندوق را تحول گرایی و برنامه محوری همراه با نگاه انقلابی و جهادی با تأکید بر سرعت، دقت و خلاقیت عنوان کرده و گفت: به منظور تحقق عدالت اجتماعی در جامعه هدف و در راستای عملیاتی نمودن بیانیه مأموریت صندوق، برنامه عملیاتی و راهبردی پنج ساله با افق 1405، با هدف تبدیل صندوق به برترین صندوق بیمه اجتماعی در کشور تدوین و اجرایی گردید.

برقراری ضمن تأکید بر رشد و تعالی؛ یادگیری مستمر و مسئولیت پذیری به عنوان ارزش های محوری صندوق، به بیان برخی از مهم ترین شاخص های عملکردی فعلی و مورد انتظار صندوق در بخش های رشد متوازن ضریب پوشش بیمه اجتماعی، افزایش بیمه شده جدید، تنوع بخشی و بهبود سطح کیفی و کمی خدمات و دسترسی آسان به خدمات پرداخت.

در ادامه مرتضوی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای مجموعه مدیران صندوق ،کارکنان و کارگزاران ، گفت: اقدامات خوب و جدی از زمان استقرار دولت سیزدهم در این صندوق انجام گرفته است که امیدوارم همین روند با قوت و قدرت در ستاد و استانها ادامه داشته باشد. بهبود شاخص های عملکردی و حفظ پایداری صندوق (تعادل در منابع و مصارف) همانند گذشته، در آینده نیز بر اساس برنامه عملیاتی راهبردی باید در دستور کار قرار گیرد.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی عبور صندوق از بنگاه داری به سوی سهام داری به همراه نظارت عالیه در راستای افزایش پرداخت مستمری صندوق را بسیار خوب ارزیابی کرده و گفت : در لایحه بودجه 1402 و نشست شورای عالی هماهنگی اقتصادی و نشست سران قوا بنا شده است که تمام مطالبات صندوق ها پرداخت و تسویه شود.

مرتضوی تحقق حداکثری عدالت اجتماعی را هدف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت : فشار بر اقشار ضعیف و کم برخوردار را به صورت کامل حس می کنیم ولی باید با تدابیر رییس جمهور و برنامه های دولت ، در راستای کاهش دغدغه های اقتصادی این قشر شریف و مقاوم تلاش کرد.

در پایان این نشست صمیمی احکام 6 نفر از مستمری بگیران صندوق (سالمندی، ازکارافتادگی کلی، بازماندگان متوفی) توسط وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به ایشان اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,400
  • 4,129,664
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©