برای نخستین بار 22000 فقره تسهیلات قرض الحسنه با ارزش 960 میلیارد ریال به مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت می گردد.
مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر:

برای نخستین بار 22000 فقره تسهیلات قرض الحسنه با ارزش 960 میلیارد ریال به مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت می گردد.

بیت اله برقراری: برای اولین بار 22000 فقره تسهیلات قرض الحسنه بانکی به مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، بدون نیاز به مراجعه به بانک و ارائه ضامن، پرداخت خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، در بیست و دومین جلسه “قرارگاه کرامت” که با حضور مدیران بانک قرض الحسنه مهر ایران در محل صندوق برگزار گردید. بنا بر اعلام مدیر عامل صندوق و فرمانده قرارگاه کرامت در راستای اهداف، سیاست ها و برنامه های تحولی دولت مردمی سیزدهم و تأکیدات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر توجه ویژه به معیشت روستائیان و عشایر، افزایش سطح  کمی و کیفی خدمات قابل ارائه به بیمه شدگان تحت پوشش و جلب رضایتمندی ایشان، مصادف با سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا(س) تفاهم نامه اعطای 22000 فقره تسهیلات قرض الحسنه با ارزش 960 میلیارد ریال به مستمری بگیران صندوق با بانک قرض الحسنه مهر ایران منعقد گردید.

برقراری افزود: از زمان تأسیس صندوق برای نخستین بار این تعداد تسهیلات با این میزان اعتبار به مستمری بگیران پرداخت می گردد. این تسهیلات بدون نیاز به هرگونه مراجعه حضوری به بانک عامل، ارائه ضامن و یا هر اقدامی که در فرآیندهای بانکی مرسوم است به مستمری بگیران صندوق اعطا خواهد شد.

در ادامه این جلسه حمید رضا توسلی عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران، ضمن تشکر از مدیرعامل صندوق برای فعالیت های صورت گرفته در این موضوع، بیان داشت که بانک قرض الحسنه مهر ایران آماده همکاری همه جانبه با صندوق در راستای تنوع بخشی و افزایش خدمات رفاهی قابل ارائه به جامعه روستائی و عشایری تحت پوشش صندوق می باشد.

حمید رضا توسلی گفت: فرهنگ قرض الحسنه در کشور اسلامی مقارن با احکام شرعی و آموزه های  اسلامی در جامعه است و امیدوارم با امضای این تفاهم نامه همکاری، اتفاقات خوبی برای جامعه هدف این صندوق، رقم بخورد.
در پایان این جلسه، تفاهمنامه همکاری مشترک به امضاء طرفین رسید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 5,268
  • 3,869,981
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©