اولیایی: چتر بیمه اجتماعی باید بر فراز تفتان گسترده ‌شود

اولیایی: چتر بیمه اجتماعی باید بر فراز تفتان گسترده ‌شود

جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی شهرستان تفتان با حضور خداداد اولیایی، علیرضا شهنوازان فرماندار تفتان، بخشداران و مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی شهرستان تفتان با حضور خداداد اولیایی مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، استان سیستان و بلوچستان، علیرضا شهنوازان فرماندار تفتان، بخشداران و مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

اولیایی با اشاره به ظرفیت‌های خوب شهرستان تفتان در بخش کشاورزی، گردشگری و صنایع دستی، اظهار داشت: با مشارکت و همکاری بخشداران، دهیاران، شوراهای اسلامی، مدیران دستگاههای اجرایی و معتمدین گسترش پوشش بیمه اجتماعی در سطح این شهرستان دور از انتظار نیست و چتر بیمه اجتماعی باید بر فراز تفتان گسترده ‌شود.

وی با بیان اینکه امکان عضویت در صندوق بیمه اجتماعی برای همه افراد 18 تا 50 سال فراهم شده، گفت: افرادی می‌توانند از یارانه بیمه ای و کمک دولت در پرداخت 70 درصد حق بیمه بهره‌مند شوند که با ثبت نام در صندوق بیمه اجتماعی عضویت داشته باشند.

اولیایی افزود: در سالجاری حق بیمه سهم افراد حداقل در سطح یک ماهیانه 50 هزار تومان و حداکثر در سطح هشت ماهیانه 133 هزار تومان است که بصورت دوره ای سالیانه، شش ماهه و یا سه ماهه می‌توانند پرداخت نمایند.

 شهنوازان فرماندار تفتان هم با اشاره به تاکید ویژه رهبر معظم انقلاب بر عدالت اجتماعی در بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: بخشداران برای تامین اجتماعی مردم وظیفه دارند در جلسات مهم با شوراهای اسلامی و دهیاران با همکاری کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی به معرفی این بیمه بپردازند و برنامه اطلاع رسانی و گسترش پوشش بیمه اجتماعی را با اجرای برنامه ده گردشی توسط دهیاران و کارگزاران در دستور کار قرار دهند. وی با اعلام آمادگی فرمانداری برای حضور کارگزار معین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در شورای اداری، بیان داشت: کار و فعالیت اصلی کارگزاران باید تلاش برای گسترش ضریب پوشش بیمه اجتماعی جامعه هدف در سطح شهرستان با اطلاع رسانی شایسته باشد به گونه‌ای که همه مردم از آن اطلاع داشته باشند و فرهنگ بیمه اجتماعی برای مردم نهادینه شود. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 552
  • 3,871,853
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©