خداداد اولیایی: بیمه اجتماعی هدیه‌ای ارزنده برای روز زن است

خداداد اولیایی: بیمه اجتماعی هدیه‌ای ارزنده برای روز زن است

خداداد اولیایی مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان با تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، اظهار داشت: بیمه اجتماعی هدیه‌ای ارزنده و ماندگار برای بانوان به مناسبت روز زن است.

به گزارش روابط عمومي بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سیستان و بلوچستان، خداداد اولیایی با تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، اظهار داشت: بیمه اجتماعی هدیه‌ای ارزنده و ماندگار برای بانوان به مناسبت روز زن است.

خداداد اولیایی با اشاره به توانمندسازی بانوان و بهبود وضعیت معیشت خانواده ها، گفت: یکی از مزیت‌های مهم بیمه مستمری بازنشستگی است که بانوان بصورت مستقل با عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

وی روز زن را فرصت مغتنمی برای تجلیل از بانوان عنوان کرد و افزود: افراد می‌توانند به مناسبت این روز فرخنده، برای مادر، همسر و دختران خانواده خود که در سن 18 تا 50 سال قرار دارند، با مراجعه به کارگزاری‌ها و ثبت نام آنان بیمه اجتماعی را به آنان هدیه کنند تا در آینده از مزایای ارزنده آن بهره‌مند شوند.  مدیر بیمه اجتماعی استان افزود: در سال جاری حق بیمه سهم افراد حداقل ماهیانه 50 هزار تومان و حداکثر ماهیانه 133 هزار تومان است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,422
  • 3,868,135
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©