سهمیه تکلیفی بیمه اجتماعی گیلان ۲۸ هزار خانوار است

سهمیه تکلیفی بیمه اجتماعی گیلان ۲۸ هزار خانوار است

مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گیلان: سهمیه تکلیفی بیمه اجتماعی گیلان ۲۸ هزار خانوار است که تاکنون  بالغ بر20 درصد این سهمیه محقق شده است.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گیلان، جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان رودبار با حضور پریسا رضایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گیلان، بخشداران و اعضاء مدعو در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان رودبار تشکیل شد.

پریسا رضایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رودبار در جلسه ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان رودبار، گفت: صندوق بیمه اجتماعی از دستاوردهای بزرگ نظام و انقلاب است و خواستار همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان در معرفی مزایای عضویت در این صندوق میان جامعه هدف شد.

وی افزود: لازم است با همکاری جمعی، افرادی که تا کنون به هر دلیل از دریافت خدمات بیمه ای نظام محروم مانده اند، تحت حمایت و پوشش این صندوق قرار گیرند لذا به بخشداران و دهیاران تأکید کردند در جلسات و دیداران خود با روستاییان و کشاورزان از مزایای صندوق اطلاع رسانی کنند.

یزدان شعبانی، مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان در ادامه گفت: این صندوق بر اساس اصل ۲۹ قانون اساسی در سال ۸۳ زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد.

وی در مورد اهداف این صندوق گفت: پوشش بیمه ای روستاییان منجر به استفاده آنان از مزایای بیمه شامل مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی کلی و مستمری ناشی از فوت سرپرست خانوار است.

یزدان شعبانی افزود: جمعیت هدف استان گیلان بالغ بر 418 هزار خانوار است که از این تعداد تا کنون ۱۰۲ هزار خانوار عضو این صندوق شدند که از این تعداد 3800 خانوار به عنوان مستمری بگیر هستند.

وی در مورد برنامه‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سال ۱۴۰۱ گفت: برنامه صندوق بیمه شدن بیش از یک میلیون خانوار در کل کشور است. همچنین سهمیه گیلان ۲۸ هزار خانوار است که تاکنون  بالغ بر20 درصد در این سهمیه محقق شده است.در پایان جلسه ستادراهبردی به پاس خدمات و زحمات ارزنده فرماندار و بخشداران شهرستان رودبار برای گسترش توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در راستای تحقق عدالت اجتماعی لوح سپاس مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر اهداء گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,728
  • 3,867,441
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©