تمامی دستگاه های تابعه وزارت متبوع در استان باید همکاری لازم با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر را داشته باشند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی:

تمامی دستگاه های تابعه وزارت متبوع در استان باید همکاری لازم با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر را داشته باشند

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان در جلسه نشست منطقه ای و هم اندیشی با کارگزاران صندوق در استان آذربایجان غربی حضور پیدا کرد و بر همکاری دستگاه های تابعه با گسترش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر  استان آذربایجان غربی، علی دهقانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و رئیس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت متبوع در استان، در نشست منطقه ای کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی در شهرستان های نقده، اشنویه، بوکان، مهاباد و پیرانشهر حضور یافت.

در این نشست علی دهقانی، تأسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را در راستای اجرای عدالت و رفاه اجتماعی برای کشاورزان، روستاییان، عشایر و شاغلین فصلی فاقد بیمه عنوان کرد و افزود: دولت در این راستا هم از طرف کارفرما و هم از بابت سهم دولت یارانه پرداخت می کند و روستاییان با پرداخت یک سوم حق بیمه می توانند تحت پوشش این صندوق قرار گیرند.

دهقانی در ادامه افزود : برای آگاه سازی و فرهنگ سازی جامعه هدف از مزایای این صندوق، کلیه دستگاه های تابعه وزارت متبوع در استان باید همکاری لازم را با این صندوق داشته باشند.

سیروس محمودیان، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد استان در سال جاری بیان داشت، در سال جاری با همراهی کارگزاران صندوق و برگزاری منظم میزهای خدمت در روستاهای حوزه فعالیت و اطلاع رسانی گسترده به جامعه هدف، رتبه اول کشوری از نظر جذب بیمه شده جدید در کشور را به خود اختصاص داده و سعی بر این است که سهمیه تکلیفی استان تا پایان سال به صورت صددرصدی محقق گردد.

وی همچنین از همراهی و همکاری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، صداوسیمای استان و سایر دستگاه های مرتبط تقدیر نمود.

در مصاحبه صدا و سیمای استان محمودیان با تشریح مزایا و شرایط عضویت در صندوق از افراد مشمول جهت عضویت در این بیمه دعوت بعمل آورد.

در این مصاحبه دهقانی مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی از عموم مردم که واجد شرایط عضویت در بیمه اجتماعی هستند خواستار عضویت در این صندوق شد.

در ادامه جلسه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، از زحمات کارگزاران برای خدمت رسانی به بیمه‌شدگان و برگزاری میزهای خدمت که زمینه توسعه بیشتر بیمه اجتماعی در استان و زمینه سازی گسترش عدالت اجتماعی هستند، تشکر و قدردانی کرد.

علی دهقانی از کارگزاران خواست تا حداکثر تلاش خود را برای تعامل با مسئولان محلی و شهرستانی به‌ عنوان نماینده صندوق در حوزه فعالیت خود داشته باشند.  در پایان این نشست از کارگزار برتر استانی با اهداء لوح سپاس و هدایای نقدی تجلیل به عمل آمد و همچنین مسابقه طناب کشی بین کارگزاران استان برگزارشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 787
  • 4,132,990
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©