جلسه مشترک مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان لرستان با فرماندار شهرستان دلفان

جلسه مشترک مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان لرستان با فرماندار شهرستان دلفان

جلسه مشترک مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان لرستان با اصغر قهرمانی فرماندار شهرستان دلفان از توابع استان لرستان در دفترفرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان لرستان این نشست در دفتر فرماندار شهرستان در راستای توسعه و ترویج این بیمه در شهرستان دلفان تشکیل گردید.

محمد رضا عسگریان هدف از این نشست را تشکیل جلسه ستاد راهبردی شهرستان با حضور دهیاران و بخشداران در راستای ترویج این بیمه اجتماعی دانست.

وی بیان داشت: در سال1401 اقدام تحولی سهمیه تکلیفی استان لرستان 18500 نفر و سهمیه تکلیفی شهرستان دلفان 1800 نفر بیمه شده می باشد و تعداد 4 کارگزار فعال در این شهرستان فعالیت می نمایندکه از لحاظ جذب بیمه شده، صفی پوریان کارگزاری (75080) و سردار رضایی کارگزاری (75066) این شهرستان از جمله کارگزاران برتر استان بحساب می آیند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 687
  • 4,132,890
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©