مأموریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، تحقق عدالت پوشش بیمه ای است

مأموریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، تحقق عدالت پوشش بیمه ای است

مدیر بیمه اجتماعی استان گلستان با حضور در شهرستان گالیکش با فرماندار، بخشدار و امام جمعه، مردم این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان، حسن قدیمی مدیر این صندوق در گلستان با حضور در شهرستان گالیکش با فرماندار، بخشدار و امام جمعه، مردم این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

قدیمی با حضور در فرمانداری شهرستان گالیکش ضمن برشمردن خدمات بی بدیل دولت در این صندوق، بهره مندی از  ظرفیت ادارات و نهادها و به ویژه دهیاران جهت گسترش چتر این بیمه اجتماعی سخن گفت.

او در این دیدار گفت: مأموریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، تحقق عدالت پوشش بیمه ای است.

وی ضمن حضور در بخشداری گالیکش و دیدار با بخشدار مرکزی گالیکش و مدیران دستگاه های عضو ستاد راهبردی و همچنین دهیاران فعال این حوزه، از همراهی آنان جهت ترویج بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر قدردانی نمود.

مدیر استان گلستان در دیدار با امام جمعه این شهرستان، در خصوص خدمات ارزنده دولت در صندوق و استفاده  از تریبون نماز جمعه برای اطلاع رسانی و آگاهی بیشتر مردم، ایراد سخن نمود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 655
  • 4,132,858
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©