در حال بارگذاری ...

هدف صندوق بیمه اجتماعی افزایش رفاه روستائیان و عشایر است

جلسه همکاری مسئولین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و سازمان تامین اجتماعی استان یزد جهت افزایش رفاه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی،‏ حسن ابراهیمی مدیر صندوق استان یزد در جلسه ای که با حضور کارشناسان و مسئولین فنی شعبات تامین اجتماعی استان برگزار شد تاکید کرد که تلاش اعضای صندوق افزایش رفاه اجتماعی برای کشاورزان، روستائیان و عشایر و مشمولین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است.

حسن ابراهیمی با بیان اینکه امیدواریم با اطلاعاتی که در اختیار یکدیگر قرار می دهیم سطح رفاه را افزایش دهیم و از این ظرفیتی که در سطح کشور وجود دارد بتوانیم در استان نیز استفاده کنیم.

او در ادامه ضمن تشریح تاریخچه شکل گیری، نحوه فعالیت، قوانین، ساختار، مزایا و حمایت های این صندوق توضیحاتی را ارائه داد و افزود: کشاورزان، روستائیان و عشایر قشر زحمتکشی هستند که شکل گیری این صندوق حمایت خاص و ویژه ای برای این عزیزان است.

او همچنین توضیح داد که اگر این اتفاق نمی افتاد هر کدام از این اقشار باید به نحوی دیگر تحت پوشش نهادهای حمایتی قرار می گرفتند.

در پایان نیز یک سری سوالات توسط کارشناسان و مسئولین فنی شعبات تامین اجتماعی ارائه شد که مدیر صندوق استان به آنها پاسخ داد.


| شناسه مطلب: 2382

تعداد بازدید: 420 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران