نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
مجمع عمومی عادی سالانه فولاد خراسان برگزار شد

مبلغ ۴۰۰ ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد خراسان تشکیل شد که از جمله مصوبات آن تقسیم مبلغ ۴۰۰ ریال سود به ازای هر سهم بود.

به گزارش روابط عمومی،   مجمع عمومی  سهام فولاد خراسان در سالن اجتماعات هتل پردیسان مشهد، به ریاست مسعود هنردوست و حضور علی اکبری از شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و ابراهیم زاده از صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد ایران به عنوان ناظر و مهندس احمدی به عنوان منشی جلسه برگزار شد.

در این مجمع ابتدا گزارش مبسوطی از عملکرد هیات مدیره به مجتمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام درباره فعالیت شرکت در سال مالی 1397 به حاضران ارایه شد.

پس از تصویب صورت های مالی از سوی سهامداران، تقسیم مبلغ 400 ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید و موسسه صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر، شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، شرکت ارزش آفرینان صبا، شرکت توسعه  معدنی و صنعتی صبا نور و شرکت سرمایه گذاری ارشک به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت برای دو سال انتخاب و موسسه حسابرسی «هشیار بهمند» به عنوان حسابرس و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی «آزمون پرداز ایران مشهود»  به عنوان بازرس علی البدل  برای سال مالی جاری تعیین شدند.

از دیگر مصوبات این مجمع انتخاب روزنامه های «خراسان» و «دنیای اقتصاد» به عنوان روزنامه های کثیرالانتشار برای درج آگهی های شرکت بود.


| شناسه مطلب: 2937

تعداد بازدید: 1940 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران