در حال بارگذاری ...
امام جمعه قزوین:

صندوق‌های حمایتی باید در دروان کهولت مددکار روستائیان باشد

امام جمعه قزوین با تاکید بر اهمیت فعالیت صندوق‌های حمایتی در کشور گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ابزار بسیار مناسبی برای خدمت‌رسانی به روستائیان و عشایر به ویژه در دوران کهولت و از کارافتادگی است که باید مورد حمایت جدی قرار گیرد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار محمدرضا رستمی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی اظهار کرد: نگاه اسلام به کارگران، نگاهی معنوی و الهی است و در نگاه دین اسلام کسی که عمری را در خدمت تولید قرار می‌گیرد باید در دوران کهولت و پیری از نظر مالی تأمین باشد و هیچ‌گاه دستش پیش کسی دراز نشود.

امام‌جمعه قزوین خاطرنشان کرد: خداوند بارها بر حفظ کرامت انسان‌ها تأکید کرده است و یکی از برکات حمایت از استقلال کشاورزان و کارگران حفظ کرامت آن‌هاست.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین ادامه داد: بیمه‌ها همان‌گونه که از مردم پول دریافت می‌کنند تا به آن‌ها خدمات ارائه کنند باید در موقع نیاز مردم از خدماتی که وعده کرده‌اند دریغ نکنند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور هم در ابتدای این دیدار با تاکید بر اینکه کشاورزان، روستاییان و عشایر در کشور هیچ کارفرمایی نداشتند و به همین دلیل این صندوق برای حمایت از این سه قشر تشکیل شده است تصریح کرد: خط مقدم تولید ما در روستاها قرار دارد و اگر از آن‌ها حمایت کنیم مشکل مهاجرت روستاییان به شهرها برطرف خواهد شد.


| شناسه مطلب: 1300

تعداد بازدید: 1174 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران