نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌ها  خبر داد:

اجرای طرح نوروزی آموزش عیدانه و تمدید مهلت شرکت در دوره مهارت سامانه سبا

سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعلام کرد: در طرح نوروزی آموزش عیدانه‌، قریب به ۱۰۰ دوره آموزشی با تخفیف ویژه برای کارکنان و خانواده‌های آن‌ها و همچنین کارگزاران صندوق تدارک دیده شده است.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حمیدرضا یعقوبی با اعلام این خبر گفت: این طرح بر اساس تفاهمنامه همکاری مشترک در خصوص آموزش مجازی بین بیمه اجتماعی و مجتمع فنی تهران و برگزاری اولین دوره مجازی برای قریب به دو هزار و 500 نفر از کارگزاران صندوق صورت می‌گیرد و در آن  در حدود 100 عنوان دوره آموزشی با موضوعات مختلف (فناوری، مدیریتی، روانشناسی...) با تخفیف ویژه قرار دارد.

وی افزود: در این طرح، متقاضیان می‌توانند پس از ثبت نام در سایت roostaa.webile.ir  ، در دوره‌های مورد نظر خود که با تخفیف 50 تا 75 درصد ثبت نام و شهریه دوره را به صورت آن‌لاین پرداخت کنند.

سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌های صندوق بیمه اجتماعی تصریح کرد: متفاضیان می‌توانند برای آشنایی با شرایط شرکت در دوره و ثبت‌نام، راهنماهای مربوطه که در بخش ضمیمه خبر قابل دریافت است را مطالعه کنند و همچنین کارکنان صندوق هم برای جلوگیری از تداخل برنامههای آموزشی سال آتی، باید قبل از شرکت در دوره‌های مورد نظر، اطلاعیه این اداره کل که از طریق اتوماسیون اداری ارسال می‌شود را مطالعه کنند.

یعقوبی در پایان با اشاره به عدم شرکت بخشی از کارگزاران در دوره " مهارت کاربری سامانه سبا " گفت: آخرین مهلت شرکت در دوره مذکور و اخذ گواهی نامه، پایان اسفندماه امسال خواهد بود.

 


| شناسه مطلب: 1410

تعداد بازدید: 2355 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران