نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
شب گذشته و در مراسم تجلیل از تلاش‌گران نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی صورت گرفت

قدردانی معاون وزیر تعاون از روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی

شب گذشته در جریان مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران و فعالان برگزاری نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی، پیشران توسعه ملی، از روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تقدیر شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این مراسم که با حضور معاون اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران و مسئولان وزارت تعاون، صندوق‌ها، شرکت‌ها و هلدینگ‌های تابعه این وزارتخانه برگزار شد، حجت‌الله میرزایی با تاکید بر اینکه این نمایشگاه، نشان‌دهنده تلاش‌های گسترده مجموعه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای خدمت‌رسانی بهتر به هموطنانمان بود گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ضمن ممانعت از دست اندازی به منابع صندوق‌های بازنشستگی موفق شده‌ایم تا حد زیادی از بحران‌های گذشته این صندوق‌ها را مدیریت کرده و به شرایط باثبات‌تری برسیم.

وی نقش روابط‌عمومی‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در اطلاع‌رسانی اقدامات انجام شده و تبیین حساسیت‌های تصمیمات خلق‌الساعه بسیار موثر دانست و افزود: حساسیت‌های بسیار ویژه‌ای در موضوع صندوق‌های بازنشستگی وجود دارد که باید پیش از هر اقدامی با نگاهی همه جانبه مورد سنجش و ارزیابی قرار گیرد.

میرزایی، خانواده بزرگ روابط عمومی‌های تابعه وزارت تعاون را مجموعه‌ای کارآمد خواند و اظهار امیدواری کرد که این خانواده بزرگ، بتوانند آیینه‌ای برای نمایش اقدامات مثبت دولت تدبیر و امید پیش روی افکار عمومی و مسئولان به حساب آیند.  

در این مراسم از مدیران روابط‌عمومی صندوق‌ بازنشستگی کل کشور، سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و تعدادی از دست‌اندرکاران نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی، پیشران توسعه ملی به صورت ویژه قدردانی شد.


| شناسه مطلب: 1414

تعداد بازدید: 1761 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران