در حال بارگذاری ...
در جریان دیدار رستمی و هاشمی صورت گرفت

امضای تفاهم‌نامه همکاری استانداری تهران و صندوق بیمه اجتماعی

عصر دیروز و در جریان دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با استاندار تهران، تفاهم‌نامه همکاری میان این دو نهاد به امضاء رسید.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این دیدار که با حضور معاونان استاندار، رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی و معاون بیمه‌ای صندوق انجام شد، استاندار تهران با تاکید بر اینکه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در کنار بیمه جامع سلامت برای تامین آینده معیشت روستاییان راه اندازی شده است  گفت: روستاییان همواره مولد تولید در جامعه هستند و برای همین منظور باید هر اقدام لازمی را در جهت تثبیت روستا و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به کار ببریم.

وی افزود: در گذشته در جهت تولید روستاییان، وام روستاییان را با همکاری بنیاد علوی، بنیاد مستضعفان و بانک سینا در استان تهران آغاز کردیم.

استاندار تهران با اشاره به اینکه نگرانی از آینده بین روستاییان همواره وجود داشته تصریح کرد: بیمه جامع سلامت در کل کشور انجام شده است و برای تامین آینده معیشت روستاییان نیز صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر راه‌اندازی شده است. این اقدام در استان تهران دیر اجرا شده است اما در تلاشیم با همکاری فرمانداران و بخشداران و دهیاران تا پایان سال به بخش زیادی از اهداف صندوق در میان روستاییان دست یابیم.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هم در این مراسم با اشاره به اینکه این صندوق از سال 84 فعالیت‌های خود را آغاز کرده و هم‌اکنون بیشتر از یک و نیم میلیون بیمه شده دارد، در مورد وضعیت بیمه‌شدگان استان تهران گفت: از آنجایی که بسیاری از این افراد، عملاً در شهرها ساکن شده‌اند، شرایط بیمه شدنم آن‌ها کمی سخت‌تر از باقی کشور است اما با کمک فرمانداران و استانداری می‌توان نسبت به رفع این مشکل تلاش کرد.


| شناسه مطلب: 1520

تعداد بازدید: 2755 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران