در حال بارگذاری ...
مازندران

تاسیس مجمع خیرین صندوق بیمه اجتماعی برای اولین بار

برای اولین بار در سطح کشور، مجمع خیرین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر توسط مدیریت صندوق استان مازندران، برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این مجمع راهکارهای افزایش جذب بیمه شده، ارتقای خدمات ارائه شده به بیمه‌شدگان، کمک‌رسانی به افراد نیازمند بی بضاعت و کم بضاعت در استان و همچنین راهکارهای پیش رو برای صندوق در چهار سال آینده دولت تدبیر و امید بررسی شد.

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان مازندران در این مجمع با بیان اینکه این صندوق به منظور توسعه بیمه‌های اجتماعی تشکیل شده است، گفت: افراد کم درآمد و کسانی که نمی‌توانند حق بیمه صندوق تامین اجتماعی و یا صندوق‌های دیگر را پرداخت کنند، از مزایای بیمه اجتماعی بهره‌مند خواهند شد.

محمد ابراهیمی برگزاری اولین جلسه مجمع خیرین را که با همت و همکاری حاج حسن صفری، خیر مازندرانی برگزار شده راهی برای افزایش خدمات به روستاییان و کشاورزان این دانست و اظهار امیدواری کرد که با گسترش این مجمع در کشور افراد کم‌درآمد و بی‌بضاعتی که  نمی‌توانند با هزینه‌های خود از مزایای بیمه‌های اجتماعی استفاده کنند بهره‌مند شوند.


| شناسه مطلب: 1619

تعداد بازدید: 804 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران