در حال بارگذاری ...
نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی

بیمه اجتماعی باعث ماندگاری روستاییان در روستاها می‌شود

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: یکی از بزرگترین محاسن بیمه اجتماعی، ماندگاری روستاییان در روستاهاست.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسینی شاهرودی در جریان همایش توسعه بیمه اجتماعی شهرستان‌های شاهرود و میامی و با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی و نایب‌‌رییس هیات مدیره این صندوق برگزار شد با بیان این مطلب گفت: بیمه اجتماعی ماندگاری مردم را در روستاهای میامی به دنبال دارد و به همین دلیل مسئولان باید به دنبال پوشش ۱۰۰درصدی آن در تمامی روستاها و شهرهای زیر بیست هزار نفر باشند.

وی افزود: طبق قانون اساسی ۱۰۰ درصد مردم می‌بایست تحت پوشش بیمه اجتماعی باشند؛ از سوی دیگر این بیمه یکی از پارامترهای نگهداشت جمعیت در روستاها و جلوگیری از خالی سکنه شدن آن‌ها است و به همین دلیل باید بیش از پیش به آن توجه شود.

محمدرضا رستمی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هم در این همایش با تشریح و بیان اهداف بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر‌، به ارائه گزارش وضعیت بیمه روستائی در سطح کشور پرداخت و گفت: همکاری شورای اسلامی روستاها و دهیاران با کارگزارن این صندوق در جهت توسعه و پیشبرد اهداف بیمه اجتماعی می‌تواند تاثیر بسیاری در افزایش تعداد بیمه‌شدگان صندوق بگذارد.

 


| شناسه مطلب: 1685

تعداد بازدید: 1465 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران