در حال بارگذاری ...
استاندار تهران:

بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خدمت بزرگ نظام است

استاندار تهران با تاکید بر اینکه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر یکی از خدمات بزرگ نظام به شمار می‌رود گفت: در شرایطی که توجه به این بیمه بسیار مهم است، متاسفانه اهمیت و نقش آن به درستی تبیین نشده و باید برای این منظور تلاش بیشتری انجام شود.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمدحسین مقیمی، در جریان دیدار با مهدی ابارشی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان تهران نقش بیمه اجتماعی در توسعه روستایی را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: بیمه اجتماعی خدمت بزرگی است که متاسفانه تا کنون آنطور که باید مورد توجه قرار می‌گرفت، مدنظر نبوده و به همین منظور بر ما واجب است که آن را به روشنی برای مخاطبان معرفی کنیم.

وی توسعه انسانی به‌وسیله خدماتی همچون بیمه اجتماعی را در کنار توسعه عمرانی مناطق روستایی مهم برشمرد و تاکید کرد: شکی نیست که گسترش چتر بیمه اجتماعی در روستاها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در این راستا باید تلاش‌ها بسیار بیشتر از گذشته صورت گیرد.

استاندار تهران بر اجرای تفاهم‌نامه اخیر صندوق بیمه اجتماعی و استانداری تهران تاکید و دستور داد ستاد استانی و شهرستانی در استانداری و فرمانداری‌ها تشکیل شود تا موضوعات مرتبط با بیمه اجتماعی را به صورت مستمر و دقیق پیگیری کند.

علاوه بر این، استاندار تهران دستور همراهی مدیریت بیمه اجتماعی استان تهران در تمام سفرهای استاندار را صادر کرد تا از طریق آن، خدمات صندوق بیمه اجتماعی برای تمامی بخش‌های استان معرفی شود.

همچنین استاندار تهران به رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان دستور داد که شاخص توسعه بیمه روستایی در کنار سایر شاخص‌ها در تدوین برنامه توسعه روستایی استان در نظر گرفته شود.


| شناسه مطلب: 1755

تعداد بازدید: 2180 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران